Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Strážný anděl Sama Framea


Možná až jednou pojedete kolem Stauntonu ve Virginii, budete si moci udělat malou zajížďku, abyste si prohlédli zvláštnost, jakou je náhrobní kámen na bývalé farmě Samuela Framea, vzdálené asi jedenáct kilometrů od města.
Frame a jeho sousedé byli zvyklí odvážet své obilí, většinou pšenici, do mlýna k mlynáři Palmerovi. V roce 1870 uložili obilí ve mlýně jako obvykle a čekali na déšť, který zvedne hladinu vody na takovou úroveň, aby Palmer mohl semlít zrní na mouku.
Když ale Frame odvezl své obilí do mlýna, měl v noci velice živý sen. Ráno řekl své rodině, že se mu zdálo o ,,dámě v zářivém rouchu'', která ho varovala, aby obilí z mlýna zase rychle odvezl, protože celý mlýn bude zničen povodní. Frame si tedy pospíšil do mlýna a obilí odvezl. Když naléhal na své přátelé, aby uposlechli varování a své obilí také odvezli, jen se mu vysmáli. V noci ale nastala opravdová průtrž mračen, která odplavila mlýn a vše, co v něm bylo. Přesně tak, jak to ona ,,zářivá dáma'' ve Frameově snu předpověděla.
Na Frameově náhrobku dnes stojí psáno: ,, Samuel Frame, odpočívající na věky na tomto místě, byl 22. září 1870 ve snu varován andělem, aby odvezl svou pšenici z Palmerova mlýna, dnešniho Spring Hillu, což následujícího dne učinil.''

Na ostrově Jamaica je nezvyklý náhrobní kámen s nápisem: ,,Zde leží tělo Lewise Galdy z Esquire, který zemřel dvaadvacátého dne roku 1737 ve věku osmdesáti let. Narodil se v Montpellier ve Francii, kterou z náboženských důvodů opustil, a usadil se na tomto ostrově. Tady ho při velkém zemětřesení roku 1672 spolkla země. Díky boží prozřetelnosti byl však při druhém otřesu vyvržen z nitra země do moře. Plaval potom tak dlouho, až ho spatřili cestující jedné lodi, kteří ho vzali na palubu. Tak byl zázračně zachráněn.

V poněkud jiném tónu je napsáno poselství na náhrobním kameni Simanthy Lemmerové na hřbitově v Provincetownu v Massachussets. Píše se tam: ,,Simantha Lemmerová, moje žena a matka mých devíti děti. Měla dobré srdce, ale svým věčným hubováním mi ztrpčovala život. 4. června 1771 si ji Pán povolal k sobě. A to je dobřre.''

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz