Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Výklad karet - reference

  Děkuji všem, kteří mi umožní publikovat reference. Bohužel není jednoduché přesvědčit zákazníky, abych mohla dát buď na stránky jejich výklad pro ukázku, což mi trvalo 2 roky, nebo aspoň napsání referencí. Problém nastává v odkrytí kontaktu zákazníka nebo jeho života (v případě výkladu). Pro reference jsem vyžadovala email, aby jste si případně reference mohli sami zkontrolovat. Prosím případně zákazníky aby níže uvedené lidi kontaktovali jen v případě ověření reference. Neposílejte jim žádné reklamní nabídky či jiné spamy. Děkuji za pochopení.


  reference od: atelier.I(zavináč)email.cz

Zdravím Sandro,

klidně tam napište mojí referenci:

Řeším dlouhodobě s paní Sandrou změnu v oblasti práce. Její výklad mi pomohl pochopit, že jsem sama sobě brzdou a že pokud chci růst a učit se nové věci a naplnit svůj potenciál, musím se k těm změnám odhodlat. Výklad mne stál menší peníze než koučink a byl velmi podrobný a přesný.


  reference od: petra.kucerova11(zavináč)gmail.com

Dobrý večer,
měla jsem u Vás výklad 13.května a co se týkalo práce tak to tam bylo dosti zamotané. Ale ted co se stalo tak to přesně sedí jak jste psala v úvodu - nastoupila jsem do práce původně na klasický pracovní poměr jako mzdová účetní, ale v den nástupu mě oznámili že to bude na dohodu o pracovní činnosti a za daleko jiný peníze a přesně jak jste uváděla tento podnik má jisté záměry, protože ho centralizují a tudíž budou všechny mzdovky příští rok propouštět. Možná i proto jste mě viděla pracovat přestože , když jsme měli výklad tak jsem práci neměla jen brigádu (kterou si ponechám i tak) a i tak vlastně dělám přesně to samé jako před mateřskou tedy opět mzdovku.

  Tudíž mám nějakou práci, ale stále musím hledat prostě je to přesně tak jak jste psala že tam budou propouštět , že je tam tento problém nejistoty. Tak ted tedy doufám, že když tedy hledám a budu i nadále hledat novou práci , tak že to bude tak jak jste viděla dle výkladu karet, že tam bude nová práce a že budu spokojená a že to bude pro mě vysvobození.

  No prostě ten výklad jak jste psala v úvodu naprosto sedí i když původně jsem tam ještě nepracovala.


  reference od: sivenovi(zavináč)seznam.cz

Pěkný den Sandro,
Reaguji na včerejší výklad.
Váš výklad jsem četla včera snad 10x, je neskutečné, co se dá z karet vyčíst.

  Byla jsem párkrát tady u místní kartářky, tak jsem si vyhledala poznámky a v podstatě mi řekla to co vy, jen mnohem míň to rozebrala, jen v takových náznacích. Vy jste to do slova a do písmene rozpitvala a až teď jsem pochopila ten její výklad. Jste úžasná, opravdu, je to dar. Já si s kartami také pohrávala, něco nám s kamáradkou napovědělo, ale dost jsem se dostávala do situací, kdy jsem to nemohla pochopit, ale to jsem vám nechtěla tady povídat.

  Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat, jak jste mě pěkně "nakopla" ...v dobrém smyslu slova. Hned včera jsem učinila pokus "partnerovi zdělit, že tudy cesta nevede, ale zřejmně to nechce moc přijmout.

  Večer se mnou spojil na chatu, snažil se komunikovat, ale dost to vázlo a je pravda, že já mu moc nepomáhala a pak to utla. Bude to opravdu těžký oříšek pro obě strany, ale co je v životě jednoduché.

  Velmi ráda se s Vámi spojím jak po emailu, tak i na skype u dalšího výkladu. Nedostaly jsme se vůbec k rodině a finančním věcem, ale nelituji.

  Přeji Vám moc pěkný den, můžete můj email použít pro reference na své stránky.


Reference od paní Stanislavy

  Tato zákaznice, mi psala po určité době výkladu s tím aby mne informovala, jak se jí daří. Požádala jsem jí, zda to mohu dát jako reference na stránky a tímto jí děkuji že byla tak hodná a povolila mi to jako reference dát. stana.01(zavináč)seznam.cz

  Dobrý den. Kdybych to nějak měla shrnout.Tak výklad nám určitě pomohl a otevřel mě a manželovi oči. Tím, že je výklad rozebraný podrobněji a né jenom jednoslová odpověď je určitě lepší. Může me se dozvědět více o problému a dané situaci což určitě pomůže. Byli jsme si jistý, že musíme udělat změnu, ale až Váš výklad nás donutil něco s tím dělat. A hlavně manžel poznal, že už si nedělám ,,srandu,, .Když jsem říkala, že naše manželství dobře nedopadne.A tím, že si Váš výklad také přečetl se nad tím zamyslel! Když to shrnu tak si myslím,že kdyby nebylo výkladu tak už bych se díky stresu dávnou zhroutila.Teď můžu s dcerou opět mezi lidi, chodit do školy a ještě začnu chodit do kurzu, abych mohla pracovat na živnost.Jsem společenský typ a díky zdravotním problémům vyvolaných stresem jsem byla jenom s dcerou a ostatní jsem vynechávala.Teď můžu opět mezi lidi jako dřív. O 99% se mi zdravotní stav zlepšil a na 1% ještě musím pracovat :-)

Ještě bych k tomu chtěla dodat, že manželství se také skoro o 180 stupňů změnilo. Protože výklad byl hlavně o našem manželství. Ale na tom musíme pracovat neustále a dá se říct celý život. :-) Je pokrok, že už se spolu můžeme bavit jako dřív.:-) Ale všechno ukáže čas.

Mějte se krásně.


Reference od paní Izy

  Paní Iza: anais12(zavináč)seznam.cz mi také povolila zveřejnit referenci. Děkuji

  Před dvěma lety jsem u paní Sandry měla první výklad, tehdy jsem ji vyhledala na doporučení mé kamarádky. Paní Sandra nejprve začínala přítomností z mého života i vlastnostmi,jaká jsem. Vše mi sedělo na 100%. V té době jsem neměla moc lehký život. Manželství se mi rozpadalo a já nevěděla co mám dělat. Tak jsem se tedy paní Sandry optala na téma vztahy. Paní Sandra mi přesně popsala můj procházející vztah a co v něm vidí špatné a proč se rozpadá. Také mi řekla, že karty ukazují směr ,kterým jdu a vdžy po změně chování je možné situaci změnit,ale bohužel v tomto případě mi řekla,že by to bylo jen trápení,že vztah je opravdu už umírající a že se mám zaměřit hlavně na sebe,abych prošla změnami a víc se zabývala sebou sama že potom mi půjde vše lépe. Pokusila jsem se a opravdu jí musím dát za pravdu, po necelém roce se vztah rozpadl,protože už nešlo dělat nic v jeho prospěch,ale mě to nabilo další silou a posilnilo. Zaměřila jsem se opravdu na sebe a myslím,že začala dělat změny,protože už jsem tu energii nedávala mému muži,ale hlavně sobě a začala se učit novým věcem. Po necelých dvou letech,kdy jsem cítila,že jsem nový člověk,tak jsem díky své kamarádce,která si také nechává od paní Sandry vykládat,paní Sandru opět vyhledala a čekala jsem,co mi o mě znovu poví.Paní Sandra si samozřejmě můj příběh nepamatovala,byl to tedy znovu čistý výklad. Já se jen divila, co o mě napsala. Bylo to uplně o 360 stupňů jiný výklad- jakoby o novém člověku a samozřejmě i můj současný vztah je bezvadný díky tomu,jak jsem změnila své chování a jsem jiná.Paní Sandra mi k mému novému vztahu řekla pozitivní věci do budoucna,takže se budu snažit být taková, jaká jsem. Paní Sandře bych velice ráda poděkovala, že mi díky jejímu výkladu z karet otevřela oči a já se mohla zamyslet nad sebe samou a vidím život hned pozitivněji,i když první výklad pozitivní tolik nebyl,ale díky změnám jsem se dopracovala k současnému jinému vztahu a spokojenému životu. Děkuji IzaReference od Pavla Maliny

  Před nějakým časem jsem si nechal udělat výklad u paní Sandry.Jejím profesionálním výkladem jsem byl překvapen a moc mi pohohla.Vykladu se plně věnovala.Snažila se mi výklad detalně vysvětlit.Ptal jsem se na mou osobu a potom na určité osoby.Hlavně jsem byl sám.A me moc zajímalo,jestli budu sám nebo někoho poznám.Paní Sandra mi sdělila,že ano.Ale pro to musím něco udělat.Výklad karet mi ukáže cestu,jakou mám jít.Ale vše závisí na mě.A co mi předpověděla,tak se tak stalo.Např.určité chování osob,na které jsem se ptal.Pak jsem se mohl obrátit na Paní Sandru a sdělit jí jak se mi daří atd.Vždy si na mě udělala čas.Pak jsem opět potřeboval pomoci.Tak jsem se opět objednal na výklad karet.Měl jsem trápení s mou bývalou partentkou a mou novou partnerkou.Paní Sandra mi velmi pomohla.Poradila mi,a já jsem jí za to vděčný. Paní Sandra je velmi obětavá a upřímná,která se snaží pomoci.Sdílí pocity lidí (klientů),kteří se jí svěří s problémy a jiné.Je jako psycholog.Umí rozdávat radost a energii. Paní Sandře moc věřím a velmi si jí vážím.A strašně jí moooc děkuji za její pomoc a obětavost.

Děkuji Pavel.

Dávám souhlas k uveřenění reference a mého kontaktu.
Pavel Malina. Email: malina.pavel(zavináč)klikni.czTato zákaznice, si nepřála zveřejnit svůj kontakt ani jméno, ale děkuji jí, za povolení dát její reference na stránky:

  Ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za opakovaně skvělý výklad. Poprvé jsem si u Vás nechala vyložit karty před půl rokem, kdy jsme společně hledaly vhodný termín výkladu před brzkým odjezdem do zahraničí. Nakonec nás při dohodnutém termínu zaskočil výpadek proudu, takže výklad probíhal následně již ze zahraničí a zpětně chápu důvod. Měla jsem si projít tím, čím jsem si prošla, abych Vám uvěřila. Jela (vracela) jsem za přítelem, kterého jsem viděla růžovými brýlemi, ale kdybych nejela a nepoznala, jaký ve skutečnosti je, stále by bylo nějaké kdyby.

  Ve skutečnosti mě s přítelem až takové růžové období nečekalo (ale určitě i toto mělo v mém životě místo a poučilo mě to o soužití dvou lidí a o mých vlastních potřebách). Kdybych se při výkladu karet neutvrdila ve svých pozdějších pocitech a obavách (co se týče panovačnosti a žárlivosti mého protějšku - nejen to; popsala jste ho tenkrát dokonale aniž by jste o něm cokoli věděla), pravděpodobně bych s ním setrvala (neměla jsem žádné jiné silnější zázemí) a pozdější návrat by bolel více. Kdyby byl tedy vůbec možný, pokud by došlo na pořízení miminka apod...

  Další výklad o půl roku později mě opět příjemně překvapil. Líbí se mi, že se s Vámi hledají možné cesty jak dál v životě postupovat (jemně korigovat svůj osud) a především máte dar popsat charakter lidí, kteří jakkoli zasahují do našeho života. Rádi si u svých blízkých omlouváme jejich chování, šlapeme po své intuici a vidíme jen co vidět chceme. Vy vyneste na povrch to, co my už někde hluboko tušíme... Tak Vaše výklady cítím. Není to žádné vnucování daného osudu (také jsem již u jedné kartářky -z vícero- zažila), ale výstižný popis situace a lidí, kteří nás obklopují (a co by nás s nimi konkrétního mohlo čekat). Samozřejmě i nás samých a to je někdy těžké přijmout. Ale bez toho se nedá posunout dál (tím myslím i fyzické uzdravení). DĚKUJI.Výklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Chytrá Lola - Ubrousky do sušičky (80ks)

Chytrá Lola - Ubrousky do sušičky (80ks)

za

144 Kč

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz