Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Výklad karet, poradenství Sandra (o mně)Aktualizované informace: Aktuální webové stránky.Sandra

Dobrý den,

  jmenuji se Sandra a výklad karet dělám již několik let. Za dobu mého působení jsem pomohla mnoha lidem a ráda pomohu i Vám.

  K výkladu karet jsem měla přístup už odmala. Bylo to velké štěstí, protože jsem se učila od skvělé kartářky. Tato výborná žena mi postupně ukazovala, jak dokáží karty promlouvat, jak se do nich vcítit a jak více zdokonalovat svou intuici. Bez ní bych se zřejmě nikdy nedostala tam, kde jsem.

  Je mnoho kartářek, které se vše učily dle knížek, některé jsou i přesto velice výborné a těmto kartářkám patří má úcta. Vím, že nebýt mé učitelky, jistě bych to sama v životě nezvládla. Postupem času a při získávání praxe jsem si našla svůj styl vykládání, se kterým jsem spokojená, a lidé, kteří se na mě obrátí, také.

  Vykládám z Osho Zen Tarotu a přikládám i výklad žolíkový. K velkému výkladu přikládám i malý výklad, abychom se mohli více věnovat problému, který danou osobu trápí. Při výkladu jsem s každým v kontaktu na emailu, icq nebo skype - písemnou formou, abychom mohli komunikovat. Takto můžeme problém probrat do detailu a najít řešení. Doporučuji komunikaci při výkladu pokud je to možné buď přes icq nebo skype. Emailovou komunikaci příliš nedoporučuji, neboť emaily chodí s časovým zpožděním, a někdy i na přeskáčku.


  Budu velice ráda, když pomohu i Vám.kartářka Sandra


Výklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Náplň do tiskárny Canon PG-545XL - black (renovovaná)

Náplň do tiskárny Canon PG-545XL - black (renovovaná)

za

399 Kč

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz