Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Výklad karet na Maturitním plese

Výklad karet na plese

  Byla jsem pozvána na maturitní ples do Benešova, abych tam předvedla výklad karet. Prostředí, kde jsem vykládala mi vytvořili sami pořadatelé, kteří mně pozvali. Byla to zajímavá zkušenost, jelikož jsem vykládala jak studentům, tak rodičům, ale jen vždy na jednu otázku, která je trápila. Tudíž jsem rozkládala z časových důvodů jen malý výklad na jednu otázku.

  I z malého výkladu, jsem začala přítomností, proč daný problém je a pokud byli vidět možnosti, jak to napravit nebo co mají dělat, tak jsem jim je vyhledala. Zkušenost to byla zajímavá, protože někteří si mně spíše přišli vyzkoušet, zda opravdu se dá v kartách číst a ovládám to. Velice se divili, co vše se dá vyčíst a že opravdu něco na kartách je. Nicméně jsem tam i zjistila, že plno lidí má špatné informace o výkladu jako takovém.

Výklad karet na plese   Mnoho lidí si myslí že co je v kartách se musí stát a spíše se výkladů bojí. Není to pravda - výklad má být spíše jako varování jakým směrem jdou a co dělají špatně a díky tomu co se stát může. Když ale své jednání v dané věci změní a začnou i jinak jednat, tak se právě tomu, co je v kartách varuje vyhnou. Díky této zkušenosti, jsem se rozhodla sem dát tuto rubriku, aby případně další osoby, které smýšlí stejně věděli, že vždy se dá něco dělat pokud to víte včas.


  Tímto nakonec bych ještě chtěla poděkovat za důvěru, kterou mi dali jak studenti, tak pořadatelé. Jsem moc ráda, že jsem se mohla této akce zúčastnit. Přikládám i pár fotek z výkladu.


Výklad karet na plese       Výklad karet na plese

kartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Náplň do tiskárny Canon PG-545XL - black (renovovaná)

Náplň do tiskárny Canon PG-545XL - black (renovovaná)

za

399 Kč

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz