Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2023
Websluzby.eu

Výklad karet, poradenství (co potřebuji)Aktualizované informace: Aktuální webové stránky. • Vaši fotografii popřípadě fotografii osoby na kterou se ptáte. (stačí oči, napojuji se při míchání karet do očí, můžete foto oříznout)
  • Foto ve věku 0- 9 let - musí být aktuální.
  • Foto ve věku 10-19 let - nesmí být starší jak 1 rok
  • Foto ve věku 20-29 let - nesmí být starší jak 2 roky
  • Foto ve věku 30-100 let - nesmí být starší jak 3 roky.
 • Zaměření témat. Na co se nejvíce zaměříme zda všechny oblasti, nebo jen láska a práce, nebo finance a bydlení, nebo vztahy kamarádské a zdraví atd.
 • Nepište mi otázky, ty mi budete psát při výkladu postupně, kdy budeme spolu v kontaktu

Důležité!!

  Prosím, aby jste mi při podávání informací o sobě nic nepsali. Kolonka napište něco o sobě nebo co Vás trápí je myšlena tím, na co se mám zaměřit. Například: mám problém s financemi, chci vědět jak dopadne vztah který mám.....

  Prosím, aby jste se více nerozepisovali, jelikož začínám přítomností, aby každý viděl že v kartách číst umím a tím vznikla i důvěra mezi námi. Nerada bych, kdyby jste mi sami psali jaký máte problém a z jakého důvodu, jelikož by se mohlo stát, že budu opakovat, co jste mi napsali. Proto žádám žádné informace mi nepište, ať sama Vám mohu ukázat, že v kartách umím číst. Děkuji za pochopení.

  Pokud je to možné, domluvíme si termín, kdy bude výklad karet probíhat, abychom mohly být ve spojení. Výklad karet trvá nejdéle 2 hodiny, pokud se ptáte jen na svou osobu. K velkému výkladu karet přikládám i malý výklad karet, tudíž můžete při výkladu karet, pokládat další otázky na svůj osud a budoucnost. Můžeme se tak věnovat více jednomu problému a postupně najít cestu jak je možné problém vyřešit.Objednávky na výklad karet:

 • Emailem
 • Telefonicky
  (pokud budete volat prosím po představení o informaci,
  že voláte do poradny Sandra).

  Budu ráda za každý Váš názor či reakci, na můj výklad karet. Také budu ráda, když mne budete informovat jak se vyvíjí Váš osud a zda se Vaše budoucnost a současná situace změnila díky mému výkladu karet a jak Vám výklad karet celkově pomohl.kartářka Sandra


Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz