Výklad karet


Výklad karet - Sandra


Obchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Používání telepatie

Čtyři hlavní typy paranormálních aktivit jsou telepatie, jasnovidectví, předvídání a psychokineze.

  • Telepatie: Komunikace mezi dvěma myslemi na vzdálenost, bez jakýchkoliv technologických prostředků.
  • Jasnovidectví: Schopnost mysli vidět věci, které nejsou v dohledu.
  • Prekognice: Předvídání budoucnosti.
  • Psychokineze: Schopnost mysli způsobit pohyb předmětů bez jakéhokoliv fyzického kontaktu.

Více lidí má tendenci věřit v telepatii než v ostatní tři typy paranormálních jevů: snad je tomu tak proto, že mnoho lidí mělo zkušenost, která je přiměla uvěřit v možnost existence telepatie. Když zapnete rádio, zvuky, které slyšíte, jsou vysílány z vysílače do přijímače, antény ve vašem rádiu. Neexistují žádné viditelné prostředky, kterými by sdělení mezi nimi putovalo. Není pak pravděpodobné, že lidské mysli mohou vysílat a přijímat sdělení prostřednictvím vzdušných vln? Jestliže telepatické schopnosti existují, pak jsou pravděpodobně i ostatní tři paranormální aktivity a jakákoliv kombinace těchto čtyř typů aktivit by mohla být možná.

Rozdíl mezi telepatií a jasnovidectvím – a Telepatické sdělení mezi dvěma myslemi, b – Jasnovidecká vize přes pevnou překážku.

Podivný příběh:

Když Jean a Kevin Davidsonovi jeli v červnu 1964 hledat dům do Brightonu na jižním pobřeží Anglie, udály se všechny čtyři typy paranormálních aktivit.

Sny Jean Davidsonové

Společnost, u níž Kevin pracoval, potřebovala, aby se přestěhoval do Brightonu. A tak si tam manželé Davidsonovi vyjeli na výlet, aby nashromáždili informace o volných domech. Jean bylo od začátku jasné, jaký dům chce. Viděla ho pětkrát či šestkrát ve snu. Ani Jean, ani Kevin předtím Brighton nenavštívili, ale věděli, že je to přímořské město s velkým množstvím třípatrových řadových domků, takže nebylo nijak překvapivé, že dům z Jeaniných snů měl z okna ve třetím patře výhled na moře – popis, který by se hodil na stovky podobných domů. Nicméně to, jak Jean přesně popsala vnitřek domu, se dalo těžko vysvětlit. Tapety v přízemní místnosti, která vedla do ulice, měly vzorek růžových růží a na oknech visely vybledlé zelené sametové závěsy. U zdi za dveřmi bylo černé piano, na němž byla postavena bílá soška ptáka. Podrobně popsala stůl z ořechového dřeva a židle, které byly v zadním pokoji, vedoucím do zahrady, dokonce načrtla motiv peří, vyšitý na sedadlech židlí. Jean měla pocit, jako by ten dům navštívila mnohokrát. Byla přesvědčena, že dům má číslo 64 a že hned před vchodovými dveřmi stojí pouliční lampa, takže vyhledávali všechny podobné domy, které byly na prodej.

Podivný zážitek paní Martinové.

V květnu 1964 se paní Martinová, vdova, rozhodla prodat svůj dům v Brightonu a usadit se v důchodu trvale na Korsice, kam ji pozvali přátelé. Dva dny poté, co byla vztyčena tabule ,,Na prodej'', prožila paní Martinová první ze tří podivných zážitků. Slyšela zvonit zvonek a vykročila k domovním dveřím. Než k nim však došla, uviděla vysokou, štíhlou, tmavovlasou mladou ženu, jak tiše a nenuceně kráčí napříč halou a pak zahýbá do přední místnosti. Znepokojena a fascinována, následovala paní Martinová přízrak ženy, který se usmíval a zlehka se dotkl bílé skleněné sošky pelikána, kterou vyrobil její manžel ve večerní škole. Pak zjevení zmizelo a zanechalo paní Martinovou užaslou. Druhé zjevení přišlo o několik dnů později – tajemná žena navštívila zadní pokoj a tentokrát prstem hladila vzorek peříčkovitého lístku na polstrovaném sedadle jídelní židle. Třetí se odehrálo na začátku června: tehdy se zjevení vrátilo do předního pokoje. Paní Martinová si velmi přesně poznamenala tyto návštěvy a vzala své zápisky na schůzku spiritistického kroužku, jehož byla členkou. Tam byly uloženy. Jean Davidsonová si naneštěstí nezapsala podrobnosti svého snu, který se jí zdál, než se vydali hledat dům, takže u ní bylo obtížné zážitek ověřit.

Byla to vzájemná telepatie?

Ukázalo se, že dům paní Martinové měl číslo 46 ( v Jeanině prekognitivnímu snu bylo číslo 64), ale všechny ostatní detaily se shodovaly s tím, co Jean viděla ve svých snech. Navštívila Jean doopravdy dům během mimotělesného zážitku, anebo jí byla informace sdělena telepaticky? Byly zážitky paní Martinové prekognitivní, jasnovidecké, anebo to byly telepatické zprávy od Jean Davidsonové? Když si Davidsonovi nakonec přišli prohlédnout dům paní Martinové ( a následně ho koupit), byl přítomný nezaujatý svědek, který potvrdil, že první co Jean udělala, bylo, že se dotkla sošky pelikána na pianu. Také požádala, aby se mohla podívat na ořechový jídelní stůl a polstrování s motivem peří – dříve než si zadní pokoj prohlédla. Jean s Kevinem byli velmi překvapeni, když zjistili, že sen se zjevně může vyplnit. Paní Martinová se s příhodou lehce vypořádala, jelikož byla obeznámena s paranormálními aktivitami, ale dokonce i ona byla překvapena, jak se Jean Davidsonová podobala zjevení, které viděla.

Vyzkoušejte si své telepatické schopnosti.

Můžete použít balíček Zenerových karet, který obsahuje vždy pět stejných karet s vyobrazením hvězdy, vlnovky, kříže, čtverce a kruhu: celkem dvacet pět karet. Zatímco sedíte v přilehlých místnostech, jeden zamíchá karty, vykládá je po řadě a snaží se přitom telepaticky sdělit znak druhé osobě, která kreslí nebo zapisuje ten znak, o kterém si myslí, že je jí právě sdělován. Odesílatel by měl zazvonit bzučákem nebo zvonkem, aby upozornil příjemce, že začíná přenášet další kartu. Každý pokus o přenos by měl trvat stejnou dobu: dostatečná doba je třicet vteřin. Zenerovy karty můžete získat od Společnosti pro psychický výzkum, anebo si můžete vyrobit sadu vlastních karet s jakýmikoliv pěti rozličnými znaky, anebo můžete použít pět různých barev. Poté, co jste se jednou pokusili uhodnout všech dvacet pět karet, příjemce má šanci padesát ku padesáti, že bude mít pět správně: existuje šance pouze jedna ku dvaceti, že budete mít správně devět, a to v jakékoliv sérii pětadvaceti karet. Tento test může být dost nudný, takže nedělejte příliš mnoho sérií při jednom sezení, nebo nuda ovlivní vaše výsledky.

Doma vyrobené balení karet pro testování telepatie.


Používání telepatie

Jaké skóre je signifikantní.
Pravděpodobnost je dvacet ku jedné, že je signifikantní skóre dílem náhody.

Série dvaceti pěti hádání Skóre náhody Signifikantní skóre
1 5 9
2 10 16
3 15 22
4 20 28
5 25 34
10 50 63

  kartářka SandraVýklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Inkoust do tiskárny HP-302 black (100ml)

Inkoust do tiskárny HP-302 black (100ml)

za

180 KčVýklad karet - SandraWebZdarma.cz