Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2023
Websluzby.eu

Výklad karet - Dárkové poukázkyAktualizované informace: Aktuální webové stránky.Někdy chceme potěšit něčím netradičním, nebo někomu pomoci. Na dárkové poukázky mě před lety přivedli zákazníci. Ptali se mě, zda je možné objednat (zaplatit) výklad někomu druhému formou dárku. Nebo jestli nemám nějaké dárkové poukázky.

Zájem přibýval a dárkové poukázky jsem začala nabízet i na stránkách. Jelikož jsem ale zjistila, že ne každý čte rubriky celé až dolu, nebo nabídku dárkové poukázky nenašel, rozhodla jsem se přidat novou rubriku která se týká jen dárkových poukázek. A tu nyní čtete.

Dárková poukázka se nejmenuje ,,dárková'' ale jmenuje se – Poukázka na výklad... (podle toho jak se domluvíme.) Poukázka může být nejen netradičním dárkem, ale je vhodná i v případě, když chcete někomu pomoci.

Nejvíce využívají mé dárkové poukázky stálí zákazníci, protože mají mé služby vyzkoušené. Nicméně se najdou i lidé, kteří mé služby nevyzkoušeli, ale zdá se jim to jako dobrý tip na dárek, nebo druh pomoci pro danou osobu. Velmi mne pobavilo a o to se musím podělit i s vámi, že jsou i trochu ,,zlomyslní '' dárci. Myslím v tom legračním smyslu. Několik zákaznic, co si objednali pro své známé poukázku se mi svěřilo, že sami se bály výkladu a chtěly nejdříve, aby to vyzkoušela jako první jejich kamarádka a pak se uvidí. To mne opravdu pobavilo, ale i toto se stává a díky upřímnosti některých vidím, že je více možností (které jsem neznala) proč si lidé zakoupí poukázku.

Ať už chcete zakoupit poukázku z jakéhokoliv důvodu – jako dárek, pomoc, zajímavost nebo v tom bude trochu zlomyslnosti. Případně jiný důvod méně běžný, pište pro více informací a objednání poukázky na email info.sandra.com@gmail.com.


Dárkové poukázky jsou možné objednat na:


Cena dárkových poukázek se odvíjí od toho, jakou poukázku chcete. Tedy pokud výklad celkový, tak je cena stejná jako za výklad celkový. Pokud poukázku na výklad jedné otázky, cena bude stejná jako za cenu jedné otázky. A pokud na výklad snu, tak cena bude stejná jako za výklad snu. Ceníky najdete v rubrikách, podle výběru druhu poukázky. Pokud si nebudete objednávat výklad pro sebe, je potřeba připsat že se jedná o objednávku: Dárkové poukázky. Veškerá upřesnění ohledně dárkových poukázek je možná přes kontakty uvedené na stránkách.

Ukázka dárkové poukázky:

Dárková poukázka

kartářka Sandra


Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz