Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Jak karty pomohou - praxe

Výklad karet z praxe

  Velký výklad je od toho, aby naznačil směr, kterým se ubíráte, nebo aby varoval před tím, co máte změnit. Někdo má špatné informace, jelikož si lidé myslí, že co je přesně ve výkladu, tak to se musí stát. Naopak, je to varování, kam se ubíráte a že s tím máte něco dělat. Dám ukázku výkladu z praxe.

  Můj stálý zákazník se ptal na práci. Ve velkém výkladu bylo varování, že ho v podniku čekají problémy, málo peněz a bude se muset soudit. Další karty ukazovaly, že to bude díky společníkovi, se kterým firmu sdílí. Přiložili jsme malý výklad, abychom zjistili, jak se tomu vyvarovat a proč velký výklad ukazuje, že se bude soudit a nebude mít peníze.

  Malý výklad ukázal, že společník se stará ve firmě o finance (což mi zákazník potvrdil), bylo tam vidět, že až se firma rozšíří, převážně si nechá peníze pro sebe a mého zákazníka bude stahovat o jeho finance. Karty doporučovaly, aby se tomuto vyhnul, udělat smlouvy se společníkem, aby se mu nestalo co je vidět ve velkém výkladu. Byla tam i chyba, že to byli staří přátelé a můj zákazník mu bezmezně věřil.

  Po měsíci mi napsal zákazník, kterému jsem vykládala, že dal na mé rady a velmi se divil reakce společníka. Vymlouval se a nechtěl žádné smlouvy podepisovat, byl i rozhořčený a naštvaný. On tak viděl jeho druhou stránku, počítal s tím že je jeho společník fér a nebude mu dělat problém, když vše ošetří právnicky, ale jak zjistil, tak jeho společník asi počítal dopředu s tím, že nebude hrát fér, protože mu dělalo velký problém ho dohnat k tomu, aby smlouvy podepsal.

  Díky tomu, že něco změnil, tak se vyhnul tomu, co bylo ve velkém výkladu: což bylo že se bude soudit o peníze a sám jich moc mít nebude, kdežto kolega ano. Takže karty radí, co v jakém případě udělat a kde je chyba, proto není třeba se výkladu bát.

  Jedna má zákaznice, mne požádala o výklad, jelikož jí jiná kartářka řekla, že se se svou láskou rozejde a najde si někoho jiného. Milovala ho natolik a vztah byl hezký, že se chtěla přesvědčit, zda opravdu se rozejdou a měla z toho strach. Karty ukázaly opravdu rozpadající se vztah po delší době, ale díky jejímu dominantnímu chování a tím že musela o všem rozhodovat. Karty jí radily, dát také prostor příteli, jinak si ho postupně od sebe odpoutá (psáno spíše ve zkratce). Paní na sobě začala pracovat, psala mi postupně co zvládla, co by ještě měla dělat a byli jsme v kontaktu. Místo rozchodu je čekala svatba na, kterou jsem byla pozvaná a také se vyhnula muži novému. Byl to její spolupracovník, velmi movitý, ale byl by to vztah bez lásky.

  Ona sama chtěla změnit něco v životě, aby se vyhnula rozchodu se svým přítelem, se kterým je nyní už 5 let šťastně vdaná a stále se na mě obrací, když potřebuje pomoci. Tudíž výklad není od toho že jen vyděsí. Ale naopak ukáže vám směr kterým jdete a z malého výkladu hledáme, co případně napravit, aby jste se špatnému vyhnuli, nebo co děláte špatně a proč se něco děje. Někdy lidé dokáží něco změnit podvědomě. Když jdou ke kartářce, která dělá jen velký výklad a nepomůže jim hledat cesty, tak jim kartářka například řekne: Pojedete na dovolenou, kde se vám stane úraz. Někdo to má v podvědomí a buď na dovolenou nepojede. A tím se úraz nestane. Nebo si na sebe na dovolené dává tak velký pozor, protože ví dopředu že se mu má něco stát, že se tomu úrazu vyhne. Tudíž se dá vše změnit, a já jen nevyřknu, co se vám má stát ale naopak hledám, co máte udělat proto, aby se vám to nestalo nebo kde je chyba.

  A pokud je ve výkladu něco pěkného, tak jak to udržet to pěkné, nebo kde si dát pozor, aby to pěkné vydrželo a kde to varování je. Tudíž se výkladu nebojte,..záleží opravdu jen na Vás, jak si to vezmete k srdci a já vám pomůžu vyhledat vše, aby jste věděli jakým směrem máte jít.....Proto to mám spíše jako poradenství, nemám výklad klasický, kde vám jen něco řeknou. Naopak z malého výkladu, který přikládám, najdeme co máte udělat, aby to špatné co se děje nebo bude dít nebylo.kartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Kompatibilní toner Canon CRG-716M - magenta

Kompatibilní toner Canon CRG-716M - magenta

za

564 Kč
Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz