Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Nabídka vystoupení s výkladem karetAktualizované informace: Aktuální webové stránky.  Pořádáte večírek, soukromou párty, či jinou akci pro kterou hledáte zpestření a netradiční vystoupení? Obohaťte svůj program něčím netradičním ve stylu esoteriky a tajemna.

  Níže naleznete reference.


Vystoupení s výkladem karet

  Pro vystoupení mohu použít vlastní dekorace : svíčky, knihy spojené s věštěním, taroty k nahlédnutí.

  Jelikož jsou akce velmi rozdílné a požadavky klientů také, tak výběr mého oblečení na Vaše akce bude dle domluvy a Vašich potřeb.

  Zkušenosti a praxe z akcí jsou jak ze soukromých a firemních večírků, tak i z akcí Firmy 6P - Petra Novotného a to: www.firma6p.cz

  Vše je uzpůsobeno přáním a požadavkům klienta, neboť jen spokojený klient se rád vrací.

 

Cena služby je 1000 kč za hodinu + cestovné.

  Daňový doklad Vám bude vystaven na místě konání akce, při platbě za služby.


Reference od Kateřiny Fábry:

  Dne 9.3.2012 jsme pořádala workshop pro 25 zákaznic. V odpoledním programu jsem se jako minulý rok domluvila na výklad karet od kartářky Sandry. Z 25 osob si kartářku nenechalo ujít 16 osob a bylo pro ně velké lákadlo a motivací na akci přijet... Výsledky výkladu všechny zákaznice opravdu pozitivně překvapil, vše na jejich životy sedělo. Dokonce mi říkají - "Ono se to právě teď děje, jak to mohla vědět??" Jsem velice ráda, že jsem znovu pozvala na akci Sandru, protože i díky ní a jejím schopnostem se mi akce vydařila a ještě nyní se o ní mluví. Velmi jsem na ní oceňovala profesionální přístup k plánování celé akce a následnou realizaci. Tímto bych jí chtěla moc poděkovat a budu se těšit na spolupráci v roce 2013.

Děkuji paní Kateřině Fábry [katerina.fabry(zavinac)hartmann.info] za její reference na mé stránky.Výklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Kompatibilní toner - Xerox 106R01283 - magenta

Kompatibilní toner - Xerox 106R01283 - magenta

za

441 Kč

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz