Výklad karet


Výklad karet - Sandra


Obchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Velcí přesvědčovatelé

Přesvědčování je manipulace, během níž je jeden nebo více lidí přemlouváno, aby uvěřili něčemu a chovali se podle toho. Někteří přesvědčovatelé jsou docela mírní, v opačném extrému jsou nemilosrdnými podvodníky zneužívajícími důvěry, ale všichni působí na city a nebo manipulace mysli druhých. Běžnými emocionálními impulsy jsou: touha být sexuálně atraktivní nebo sexuálně potentní, strach z toho, že budu vypadat jako blázen, touha být moderní, nutkání být viděn jako vítěz, strach z toho, že nebudu dobrým milencem, manželkou, rodičem, prarodičem atd. A všechny emoce spojené s nemocí a stárnutím. Přesvědčování je každodenním příkladem mysli nad hmotou, a když se používá uvážlivě, může být užitečným doplňkem k dovednostem vaší mysli, v této rubrice je uvedeno několik příkladů. Když se snažíte přesvědčovat jiné, je moudré si uvědomovat, že vaším vlastním nejvlivnějším přesvědčovatelem můžete být vy sám. Je snadné uvěřit svým vlastním přesvědčováním.

Přesvědčovatelé například: Propagační pracovníci jsou jasnými přesvědčovateli, přestože jejich reklamy mohou být zdánlivě poctivé.

Příklad: Prací prostředky mohou skutečně zanechat vaše prádlo zjevně bělejší, jelikož takové výrobky obsahují látky, které odrážejí ultrafialové světlo, a tím dodávají prádlu zářivosti. Populární novinové inzeráty přitahují oko čtenáře razantními, sugestivními titulky ,,lákadla“, které často uvádějí přemrštěná tvrzení o výrobku nebo službě a které bohužel velmi často neodpovídají realitě.

Neidentifikované létající předměty (UFO).

Jeden z nejzajímavějších příkladů přesvědčování, který ovlivnil mnoho lidí různých kultur, začal koncem čtyřicátých a počátkem padesátých let, když byla zaznamenána četná pozorování létajících talířů neboli UFO.

Vyšetřovací tým Spojených států: V červenci 1952 několik radarů zachytilo totéž co pozorovatelny neidentifikovaných objektů ve vzduchu nad Národním letištěm ve Washingtonu DC. Za účelem vyšetřování byl zřízen tým, sestávající z fyziků, inženýrů, meteorologů a jednoho astronoma. Zpočátku byl tento tým řízen Ústřední zpravodajskou službou (CIA) a jeho činnost byla držena v tajnosti. Později, když byla pozorování odtajněna, vyšlo najevo, že 90% vyšetřovaných pozorování UFO bylo vysvětlitelných. Jednalo se o zářící planety, meteory, polární záře, iontová mračna, letadla, balóny, ptáky a světlomety, anebo byly výsledkem neobvyklých povětrnostních podmínek. Je běžné, že v noci se světla města odrážejí vysoko v teplém vzduchu a během teplého počasí může toto lomené světlo způsobit iluze podobné fatě morgáně.

Hypotéza mimozemšťanů: V roce 1966 přišel jiný tým k podobným závěrům, a také on nechal asi 10% pozorování UFO nevysvětlitelných. Několik vědců a inženýrů vyslovilo hypotézu, že malé procento nevysvětlitelných pozorování nese jednoznačné známky přítomnosti mimozemských návštěvníků. Tato hypotéza o mimozemšťanech přesvědčila některé lidi – uvěřili, že UFO pocházejí z vesmíru- Jiní tento názor zcela zavrhli, pravděpodobně přesvědčeni svým zdravým rozumem, že návštěvy mimozemšťanů jsou nemožné. Je neskonale těžké dokázat jeden či druhý názor. Někteří lidé nechávají tuto otázku otevřenou a čekají na další důkazy, o které by opřeli své rozhodnutí, jsou to skeptikové, které není snadné přesvědčit. Nicméně je třeba podotknout, že to co prozatím naše věda nedokáže prokázat nebo vysvětlit, neznamená že to neexistuje, což si ani skeptikové neuvědomují. Každopádně s tímto se setkalo nemálo vědců, i v minulosti a bylo vždy těžké prosadit něco, co lidé prozatím neznají nebo nemohou prozatím prokázat. O tom budu psát ale v rubrice jiné a to v rubrice: Nepochopení a výsměch veřejnosti k nepoznanému.

Jste přesvědčeni o UFO?: Jedno z nejzáhadnějších a nejlépe zdokumentovaných pozorování UFO se událo mezi 23:00 hodinou 13. srpna 1956 a 3:30 hodinou následujícího dne u Lakenheathu v Anglii. Byla jasná, měsícem ozářená noc. Dvě pozemní radarové stanice RAF objevily nějaké předměty. Jeden se nacházel ve výšce asi 1200 metrů a pohyboval se západním směrem rychlostí asi 4800 kilometrů za hodinu. Ve stejnou dobu operátoři věže řízení letů hlásili jasné světlo, pohybující se západním směrem nad jejich hlavami, a pilot letadla ve výšce 1200 metrů také zpozoroval záblesky světla, pohybující se pod ním západním směrem. Další podobná pozorování byla učiněna jednak vizuálně, bojovými letouny, které byly vyslány do vzduchu, aby věc přešetřily, jednak radarem v letadlech a na zemi. Ačkoliv simultánní vizuální pozorování a radarové zachycení je nejspolehlivějším svědectvím o přítomnosti předmětu, není to důkaz. Někteří ale dobře zdokumentovaní mimozemští návštěvníci, byly například - muž pozorovaný blízko Desert Center v Kalifornii v roce 1952. Dále člen posádky UFO pozorovaný poblíž Francisca de Sales v Brazílii v roce 1957. Člen posádky UFO, se kterým se setkal policejní úředník Herbert Schirmer v Ashlandu, Nebraska 1967. Tvor z vesmírné lodi, která přistála u Hopkinville, Kentucky 1955.

Existují knihy, články či filmy nebo kluby po celém světě k tématu UFO. Rozsah vzbuzených emocí, ať už ze strany lidí, kteří měli pozorování, či ze strany vědců, kteří je vyšetřovali. Každopádně prozatím, nemáme důkazy o existenci UFO (běžní občané). Z tohoto důvodu, se prozatím nedozvíme, odkud UFO pocházejí jestliže vůbec existují (jak se snaží přesvědčovatelé propagovat, že jde o jiné a vysvětlitelné jevy). To kde je pravda, se třeba dozvíme za rok, za deset let, za sto let,........ nebo nikdy......


  kartářka SandraVýklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Baterie Sanyo Eneloop AA 2000mAh (4 ks)

Baterie Sanyo Eneloop AA 2000mAh (4 ks)

za

299 KčVýklad karet - SandraWebZdarma.cz