Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2023
Websluzby.eu

Reflexologie

  Reflexní terapie je jedna z nejúčinnějších metod alternativní medicíny. Její podstata spočívá v tom, že na chodidle existuje množství bodů a plošek, které korespondují s jednotlivými orgány a částmi těla, a to cestou nervových propojení. Celý lidský organismus lze tedy ovlivňovat pomocí tlaku či hlazení různě velkých plošek, bodů umístěných na plosce nohy, prstech, nártech a okolí kotníků, ale i na dlaních, hřbetech a prstech rukou. Tlakem nebo hlazením těchto reflexních plošek můžeme cíleně léčit příslušný orgán nebo část těla posilovat, pokud nedostatečně pracuje a potřebuje dodat energii, nebo naopak uklidnit, je-li ve stavu akutního zánětu nebo bolesti.

  Reflexní terapií lze výrazně ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému i látkové výměny. Ošetření tak pomáhá udržovat duševní a fyzickou rovnováhu organismu. Její aplikace je vhodná nejen jako prevence, ale i jako léčba.

  Svoje nohy týráme v úzkých botách, denně je používáme, ale často opomíjíme důkladnou péči o ně. Přitom se v nich nachází malý zázrak! Chodidla jsou totiž jako mikrokosmos, pod kůží se na nich jako hadi svíjejí tisíce jemných nervů, díky kterým si lehce můžeme pomoci od bolestí a aktivovat uzdravující síly. Než však s léčbou začnete, je dobré si předem nechat ukázat masáž reflexních zón na chodidlech od odborníka, abyste věděli, kde a jak silně stisknout.

  Já sama využívám reflexologii. Při zánětu průdušek syna, mu dokázala reflexologie pomoci z nejhoršího a zlepšilo se mu i dýchání. Mě se zlepšil problém s žaludkem a takto bych mohla jmenovat plno dalších zkušeností, které ale získáte sami, pokud se budete o reflexologii více zajímat.


Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

Reflexologie

ReflexologiePřevzato z knihy Reflexologie od Barbary a Kevina Kunzových.kartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz