Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Mentální fotografie.


Lidská mysl je říší divů a stále se v ní dějí věci, které věda není schopna vysvětlit. Jednou takovou záhadnou myslí je mysl mladého muže z Chicaga... jmenuje se Ted Serios. Ted Serios. Ted prodělal vážnou chorobu, a když se z ní zotavil, zjistil, že má jedinečnou schopnost vytvářet fotografie míst, vzdálených stovky kilometrů.
Na začátku roku 1963 podstoupil Ted test. Bylo to v Evansonu ve státě Illinois v domě novináře Curtise Fullera. Pan Fuller vložil do svého Polaroidu nový film, který toho dne koupil pouze pro tento experiment. Ted se usadil ve velikém pohodlném křesle, natáhl ruce s aparátem před sebe a chvíli relaxoval. Potom opatrně stiskl spoušť a vrátil fotoaparát jeho majiteli. Pan Fuller a ostatní přítomní, jak se fotografie vyvíjí a potom ji vytáhli z aparátu. Na fotografii byl letecký hangár s jasně čitelným nápisem ,,letecká divize '' ... a další části slov, ze kterých přítomní usoudili, že jde o kanadskou jízdní policii. Ale co to bylo za letiště, které tento neuvěřitelný mladík vyfotografoval, aniž se hnul z domu v Evansonu? Fuller zaslal fotografii na velení kanadské jízdní policie, odkud mu napsali na velení kanadské jízdní policie, odkud mu napsali, že je na ní zobrazen jejich hangár v Rockcliffe v Ontariu-což je několik set kilometrů od místa, kde seděl Ted Serios v době, kdy byla fotografie zhotovena.
Ted provedl podobnou věc již mnohokrát v pokusných podmínkách, které byly stanoveny tak, aby se vyloučila možnost podvodu nebo triku. Zdálo se to nemožné, ale pokaždé byl úspěšný.
Někdy jsou fotografie rozmazané.... jakoby špatně zaostřené. Někdy je na fotografii místo, které není vzdálené od určeného bodu víc než pár kilometrů a dá se snadno určit, kde to je. Někdy je však-jako v případě z Evansonu-fotografie perfektně ostrá... a odněkud z daleka. Jak je to možné? Vědci nevědí, výrobce fotoaparátu Polaroid také ne... a neví to dokonce ano pan Ted Serios.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz