Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Televizní kamera zachytila neznámé zvíře.


Zatímco některé státy, včetně USA, jsou zcela posedlé neskutečně drahým projektem dosažení Měsíce, zůstává faktem, že většina povrchu Země je člověku stále neznámá. Je to pravda, protože sedmdesát pět procent povrchu Země pokrývají oceány a pouze pět procent jejich dna kdy spatřilo lidské oko. Záznamy-stále hojnější-ukazují, že se o oceánech a bytostech v nich žijících máme ještě hodně co učit. Jednu fascinující informaci drželi pod pokličkou celých devět měsíců, než se dostala na denní světlo....Šlo o případ podivné bytosti, která se pravidelně objevovala v mořských hlubinách u Santa Barbary v Kalifornii v únoru roku 1962.
Fotograf Adrian Forrest používal dálkově ovládanou televizní kameru ke kontrole místa, kde zařízení podmořské ropné věže mizelo v mořském dně. Když se na obrazovce objevilo podivné stvoření, které vypadalo jako obrovský had, byl tak vyveden z míry, že začal křičet. Celá posádka přiběhla do kabiny a sledovala televizor spolu s Adrianem. Hlubinné potápěče, kteří u tohoto vrtu pracovali, to pochopitelně zajímalo nejvíce.
To, co viděli, bylo zvíře dlouhé asi tři až pět metrů, které svým celkovým vzezřením připomínalo hada. Ve spirále mu kolem celého těla probíhal jakýsi bulkovitý hřeben, podobající se dlouhému svinutému provázku s uzlíky. Živočich plaval tak, že se celý otáčel kolem své podélné osy. Jak zvíře mizelo z dosahu kamery a občas se zase objevovalo, nabyli diváci dojmu, že se jedná o několik jedinců, mírně se lišících délkou a tloušťkou....přesto jich nikdy nezahlédli více pohromadě. Zvíře zcela zřejmě přitahovalo světlo kamery v hloubce padesáti pěti metrů.
Žádný z vědců se neobtěžoval přijít se na ono zvíře podívat, a přesto si dovolili odbýt celou záležitost vyjádřením, že se jedná o nějakou medúzu nebo skupinu malých živočichů, kteří se přidržovali jeden druhého, nebo to bylo prostě jen několik medúz pohromadě atd. atd. Tohle vysvětlení samozřejmě neuspokojilo ty, kteří ono stvoření viděli, a tak ho posádka ropného vrtu nazvala Marvin..., což znamená ,,přítel moře. ''
Potápěči doufají, že je to opravdu přítel.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz