Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Záhadné výpadky energie.


Dny záhad nejsou zřejmě ještě zdaleka u konce. V Denveru ve státě Coloradio byla 14. února 1963 náhled na velikém území přerušena dodávka elektrického proudu. Tento výpadek ovlivnil více lidí než jakákoli podobná událost v historii Městského podniku služeb tohoto města. Celé to začalo krátce po jedenácté hodině dopoledne, když byl náhled přerušen tok elektrického proudu mezi dvěma hlavními elektrárnami města Denver. Toto zablokování způsobilo téměř okamžité přetížení sítě, což mělo za následek automatické vypnutí přívodů elektrického proudu do Cheyenne a Boulderu. Elektrárna Cherokee byla urychleně odstavena, aby se předešlo poškození turbín.
Za hodinu a dvacet minut se výpadek elektrického proudu sám ukončil-stejně rychle a stejně záhadně jako začal. Vedením opět začal protékat proud vysokého napětí a technici chvatně vyrazilii na obhlídku, aby se pokusili zjistit, co bylo příčinou výpadku. Podrobná prohlídka vedení mezi elektrárnami Zuni a Cherokee neodhalila žádné poruchy či nedostatky. Jiné skupiny odborníků opětovně kontrolovaly veškeré zařízení v elektrárnách denverské oblasti. Nikdo nenašel nic v nepořádku. Zmatení experti oznámili, že budou pokračovat ve zkouškách, dokud se jim nepodaří zjistit, čím byl výpadek způsoben, aby bylo možno podniknout opatření proti opakování této neblahé situace. Nicméně jeden ze státních úředníků později přiznal novinářům: ,,Nemůžeme zaručit, že už se to nestane. Nevíme totiž, co se stalo-a možná se to ani nikdy nedozvíme! ''
Bezpochyby jste si povšimli, že velice málo věcí-jestli vůbec nějaké-je opravdu nových v tomhle našem podivném světě. To platí i pro výpadek elektrického proudu, jako byl ten, o kterém jsem se právě zmínil-vyskytly se i další, podobné-ne-li identické-jako uvedený denverský případ. Na jiném místě této knihy se zmiňuji o výpadku elektrického proudu v elektrárně Eureca v Utahu v noci 18. března 1962. Doba, po kterou byla elektrárna vyřazena z provozu, se zde shodovala s dobou, kdy poblíž, přistál obrovský neidentifikovaný objekt. Ve své knize The Great Flying Saucer Hoax (APRO, 4145 East Desert Place, Tuscon, Arizona, 1962( píše Coral Lorenzová, ředitelka Organizace pro výzkum atmosférických jevů, o dalším podobném případu. Tento případ, který popisuje do značných podrobností, pro ni vyšetřoval, dr Olavo Fontes z Brazílie.
Zabývá se událostí, která se odehrála v noci 17. srpna 1959, kdy se čtyři automatické vypínače ve veliké elektrárně Minais Gerais v Ubberlandii náhle samy vypnuly. Tím se samozřejmě přerušil přívod elektrické energie do všech dálkových vedení. Překvapení technici se okamžitě pustili do kontroly všeho zařízení, ale vše se zdálo být v pořádku-až na to, že dodávka elektrického proudu byla zastavena, protože vypínače přerušily elektrický obvod.
Ještě než se mohl hlavní inženýr spojit se vzdálenými pobočkami, z jedné z nich už mu telefonovali. Jeden z mužů mu sdělil, že všechny vypínače v této pobočce se samy od sebe vypnuly, když nízko nad elektrárnou prolétal létající talíř. Hlavní inženýr onoho muže varoval, aby v práci´nepil alkohol, a zavěsil. Potom zapnul dva hlavní vypínače-a nic se nestalo. Ale když zapnul dva hlavní vypínače-a nic se nestalo. Ale když zapnul i třetí vypínač, všechny tři se opět samovolně vypnuly.
A zrovna v tu chvíli, upozorňuje doktor Fontes, se ozvaly před uberlandijskou elektrárnou výkřiky-nad elektrárnou právě přelétával jasně zářící létající talíř. Přilétal ze směru od oné pobočky, která byla předtím vyřazena z provozu, a držel se nad elektrickým vedením.
Ve chvíli, kdy UFO zmizelo z dohledu, mohla být elektrárna opět spuštěna. Žádná z částí zařízení nebyla nijak poškozena.
Když tam bylo UFO-nebyla tam elektřina.
Porucha v dodávkách elektrického proudu, která trvala déle-a byla pozemštějšího charakteru-postihla na dobu několik týdnů v zimě roku 1962 elektrárenskou společnost v Grass Valley v Kalifornii. Každý večer, přibližně ve stejnou dobu, všechna světla náhle blikla, ztlumila se, pár vteřin blikala a potom se zase zjasnila.
Odborníci nemohli nalézt žádnou příčinu. Záhadu nakonec vyřešil farmář, který si povšiml, že každý večer při západu slunce si jeho velký býk Angus drbal hřbet o kotevní lano, které přidržovalo elektrický sloup. Když se býk o lano opřel, jeho obrovská váha vždy způsobila několikavteřinový zkrat.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz