Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Nebeský gigant.


Mnozí z těch, kteří se podobnými záležitostmi zabývají, jsou přesvědčeni, že Země je pod pečlivým a systematickým dozorem. Také mnozí vědci něco podobného naznačují. Pojďme se teď podívat na jeden z hlavních důkazů:
Parník jménem Llandovery Castle vyplul z Mombasy posledního dne měsíce června roku 1947 a zamířil do Kapského Města. V noci 1.července proplouvala loď Mosambickým průlivem. Bylo kolem jedenácté hodiny, když si hlídka a někteří cestující všimli zářivého světla, které se velmi rychle přibližovalo a zároveň klesalo. Světlo zpomalilo a sestoupilo asi patnáct metrů nad vodní hladinu. Potom se obrátilo dolů-byl to oslňující paprsek, vrhající kruh světla na mořskou hladinu, zatímco jeho zdroj přizpůsoboval svou rychlost rychlosti lodi. Pak najednou paprsek zhasl....a cestující i posádka mohli spatřit samotný stroj.
Všichni, kdo se nalézali v té době na palubě a onen objekt viděli, se shodli na tom, že to byl jakýsi stroj cylindrického tvaru a gigantických rozměrů, zřejmě kovový a asi pětkrát delší, než byla jeho šířka. Svědci prohlašují, že vypadal jako obrovský ocelový doutník s ustřihnutou špičkou. Nebylo vidět žádná okénka, ale z lehkostí, s jakou manévroval, a z toho, že zjevně používal vyhledávací paprsek, je zcela zřejmé, že celý stroj byl pod kontrolou nějakých inteligentních bytostí. Velikost stroje byla opravdu gigantická: svědci, včetně některých lodních důstojníků, odhadovali, že ta věc, která se k nim připojila, byla třikrát nebo čtyřikrát tak dlouhá jako parník samotný...., což znamená, že byla delší než tři sta metrů a v průměru měřila asi šedesát metrů.
Poté, co se asi minutu pohyboval po boku Llandovery Castle, začal gigantický stroj pomalu stoupat až do výše asi tří set metrů. Potom se zadní části stroje vyšlehly oranžové plameny a stroj se vrhl kupředu a vzhůru, aby se během několika vteřin ztratil na noční obloze. Celá příhoda byla řádně zaznamenána do lodního deníku a promptně zapomenuta-všemi, kromě očitých svědků.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz