Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Schůzka se světlem.


Marylandský policista Bob Burkhardt projel Hebronem a zabočil na zkratku, která ho spolu se seržantem sedícím vedle něj zavede zpátky na dálnici. Byl to nudný, nezáživný večer-večer, jaký policisté většinou nemívají rádi, protože je to jako ticho před bouří. Do půlnoci scházelo asi dvacet minut a policisté se blížili k dálnici. Vtom spatřil Burkhardt matné žluté světlo v prostředku silnice, několik set metrů před nimi. Ihned zpomalil, tahle úzká silnička mezi poli nebyla nejlepším místem pro setkání s nějakým farmářem, který si za žebřiňák pověsil lucernu. Během několika sekund bylo světlo vzdálené jen několik metrů. Policista raději dupnul na brzdu a smykem zastavil v oblaku prachu.
Když se prach usadil, policisté uviděli, že světlo se vznáší ani ne šest metrů od jejich auta, přímo v září reflektorů-prostě si tam tak spočívalo ve vzduchu, metr a půl nad zemí, jako by čekalo, co teď udělají. Nebyl tam žádný žebřiňák, žádné nákladní auto, nic-jenom ta žlutě zářící světelné koule.
Burkhardt znovu nastartoval a vrátil se s autem na cestu. Světlo se od auta oddálilo-několik se metrů ve zlomku vteřiny-a opět se zastavilo. Policisté se na sebe udiveně podívali. Burkhardtův kolega vytáhl pistoli a spustil okénko. Auto vyrazilo kupředu. Světelná koule od nich opět odskočila. Policisté zkoušeli různě měnit rychlost, ale světlo si stále udržovalo stejnou vzdálenost. Nakonec prostě zhaslo a otřesení policisté odjeli.
Aby se vyhnuli posměchu, nezmínili se o svém podivném zážitku ve služebním hlášení. Místo toho opatrně upozornili některé kolegy a Burkhardt se příští nocí spolu s pěti dalšími policisty vypravil na totéž místo. Světlo jako by je očekávalo.
Muži vystoupili z auta, rozdělili se a vydali se ke světlu, které-jak všichni viděli-se vznášelo nad silnicí. Když se kruh obléhatelů přiblížil k zářící kouli na pět nebo šest metrů, světlo zhaslo. O minutu později se opět rozsvítilo v blízkém poli-stejně čilé a nepolapitelné jako předtím.
Ta silnice, známá jako Kostelní, byla prý podle místních obyvatel dějištěm tohoto podivného fenoménu již více než sedmdesát let. Stovky lidí světlo viděly na vlastní oči, zvláště poté, co byl zážitek policistů zveřejněn v Salisburských novinách v červnu roku 1952. Obvyklý pokus vysvětlit ono světlo jako odraz automobilových reflektorů nebere v úvahu fakt, že toto světlo se zde objevilo mnohem dříve než automobily.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz