Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Ramu-vlčí chlapec.


Když vám vyprávím o těch nespočetných případech, které vzdorují vědě, nevysvětlených a nevysvětlitelných, je také mou povinností říci vám o podvodech, které se občas vyskytnou ve stejné kategorii.
Díky hloupým nebo i jenom nedbalým novinářům se čas od času objeví příběh o zvláštních dětech s neuvěřitelnými vlastnostmi a schopnostmi. Někteří z vás si možná vzpomenou na tak zvaného ,,gazelího chlapce '' z roku 1951, kterého noviny popisovaly jako divokého chlapce, jenž žil s gazelami v písčitých pustinách Středního východu. Z šetření odpovědných úřadů však vyplynulo, že ,,gazelí chlapec '' byl mentálně zaostalé dítě, které se ztratilo své kočovné rodině. Ukázalo se, že jeho do daleka vychvalovaná hbitost je stejným nesmyslem jako jeho život mezi gazelami.
V městečku Lucknow v Indianě zemřel nedávno nešťastný chlapec, známý jako ,,Ramu-vlčí chlapec. '' Jeho oficiální historie začala tím, že ho jednoho rána roku 1954 našli železniční dělníci schouleného v rohu nákladního vagonu. Byl nahý, špinavý a neuměl nejen psát, ale ani mluvit-kombinace vlastností, které se dají připsat i vlkům. Možná proto přišel kdosi s myšlenkou, která se rychle ujala, že Ramu byl vychováván vlky, a když je přerostl, vlci ho uvážlivě umístili do prázdného železničního vagonu.
Ramu často odmítal nabízené jídlo a vždycky se zuřivě bránil, měl-li se vykoupat. Pokud mi slouží paměť, stejné reakce se objevují i u jiných dětí, které nebyly vychovány vlky.
Ramu vytrvale odmítal péči lékařského personálu, který se ho snažil aspoň trochu zcivilizovat, a až do své smrti se bránil jakékoli změně. Byl prostě takový, jaký byl, a ani v nejmenším netoužil být jiný.
Ramu byl zatím poslední ze série opuštěných dětí, které se vzrušení reportéři snažili podstrčit světu jako ,,vlčí dítě. '' Všechno to byly bez výjimky děti mentálně zaostalé a jejich spojení s vlky existovalo pouze v horečnaté fantazii nezodpovědných novinářů.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz