Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Bzučící dům.


Rotterdam v New Yourku je jedním z předměstí Schenectady. Je také domovem rodiny, která žila měsíce v šíleném domě... Rodinu Eugena Binkowského totiž sužovalo bzučení, které nepřestalo nejméně po devět měsíců. Pan Binkowski je řidič nákladního auta a v žádném případě to není neurotik. Prvními příznaky problémů byly bolesti hlavy, zubů, uší a tuhnutí kloubů, které se projevovalo u různých členů rodiny.
Potom si všichni Binkowští začali uvědomovat, že jsou obklopeni jakýmsi bzučením, které nikdy neutichá. Oznámili to politici. Policie byla zmatena. Bylo zřejmé, že problém by měl zajímat blízkou elektrárnu. Technici z elektrárny se pustili do vyšetřování a po jeho skončení prohlásili, že nezjistili žádné nezvyklé zvuky, a přiznali, že nemají nejmenší tušení, co by mohlo způsobovat ony zdravotní problémy, které rodinu tolik sužují.
Pan Binkowski v zoufalství napsal i prezidentu Kennedymu, kterého prosil o pomoc. O pár dní později se do domu Binkowských dostavilo šest zvukových odborníků z vojenského letectva. Přivezli s sebou citlivá zařízení na detekci vysokofrekvenčních zvuků. Avšak přesto, že s sebou měli zařízení za půl milionu dolarů, nebyli schopni vysledovat žádné zvuky, které by mohly obyvatelům domu způsobovat zmíněné problémy. Zjistili nicméně, že všichni členové rodiny mají neobvykle vyvinutý sluch. Šestiletý Terry byl například schopen rozeznat zvuky až do frekvence 21 000 kmitů za vteřinu-což dalece přesahuje rozsah normálního lidského sluchu. Experti vojenského letectva odjeli, aniž by tajemství rozluštili. Vyslovili pouze domněnku, že celý problém by mohly způsobovat tři blízké radiostanice..., ale jak nebo proč-to už zůstalo bez vysvětlení.
Stovky lidí navštívily dům Binkowských z pouhé zvědavosti-a většina z nich buď slyšela ono tajemné bzučení, nebo cítila podráždění, které nedokázala vysvětlit. Technici vojenského letectva potvrdili, že členové rodiny rodiny jsou fyzicky schopni slyšet zvuky, o kterých tvrdí, že je slyší. Jinak se pro toto nepříjemné bzučení nenašlo vůbec žádné vysvětlení...a rodina se rozhodla přestěhovat do garáže-v naději, že bzučení ustane.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz