Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Záhada tváře na zdi


Mezi nevysvětlené příhody našich dnů můžeme zařadit i podivné zjevení, které se objevilo v kostele Radostného zvěstování v Nassau na Bahamách. Celé to začalo bez předchozího varování v sobotu 20. ledna 1963 při ranní kázání reverenda Paula Robertse. Mladá žena z domácnosti, paní Euna Lowelová, vyskočila náhled z lavice a začala křičet, že vidí Krista.

,,On je tady!" volala, ,, je tady!" Překvapení účastníci shromáždění otočili zraky k místu, které na čerstvě vymalované kostelní zdi paní Lowelová označila. Bohužel, nespatřili tam nic zvláštního. Paní Lowelová nicméně trvala na tom, že tam vidí tvář Ježíšovu a vedle ní ještě jednu, kterou nebyla schopna identifikovat...a nemohla uvěřit, že je ostatní také nevidí. Pověst o tomto podivném incidentu se rychle rozšířila a při večerním kázání byl kostel přeplněn lidmi. Paní Lowelová již nebyla jediný, kdo tvrdil, že ony tváře vidí...většina shromážděných teď trvala na tom, že i oni jasně vidí tři tváře ? ta nejzřetelnější patřila Kristovi.

Reportér z Chicago Daily, Luther Evans, si také pospíšil do kostela a zjistil, že i on jasně vidí na zdi tři tváře ? výraznou tvář Kristovu a méně zřetelnou tvář Buddhy. Když Evans přistoupil blíž, tváře zmizely..., ale když opět poodstoupil, byly tváře zcela zřetelně rozpoznatelné. Malíři, kteří kostel nedávno čerstvě vymalovali, nevnesli do případu žádné nové světlo. Žádný z nich nebyl umělec a barvu jednoduše nanášeli obyčejným válečkem, stejně jako to dělali všude jinde. Je zajímavé a možná i důležité si povšimnout, že když paní Lowelová poprvé vykřikla, že tváře vidí, spatřila je jen ona, nikdo jiný. Ale po několika hodinách byly podobizny jasně zřetelné pro každého a takové už zůstaly ještě po několik týdnů.

Co je vyvolalo, však zůstává tajemstvím a zůstane jím asi už navždy.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz