Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Záhada Howarda Wheelera


Howard Wheeler, komentátor z Charlotte v Severní Karolíně, je velice zbožný muž. Neděla 10.června 1962 pro něj byla dnes, který si bude ještě dlouho pamatovat, protože tehdy zažil něco, co se vzpírá jakémukoliv vysvětlení.

Howard prožil příjemný den a chystal se do postele. Bylo kolem jedné hodiny v noci, když klečel vedle svého lože a odříkával modlitby. Náhle přestal a tekl své ženě: ,, Pat, slyšel jsem nabourat auto! Hned se vrátím."

Později Howard vyprávěl, že to neznělo jako obyčejná automobilová nehoda, ale spíš jako hluk železničních vagonů, které na sebe narážejí na nějakém vzdáleném nákladním nádraží. Když Howard Wheeler vyběhl z domu a nastartoval auto, nastala chvíle závažného rozhodnutí, při kterém se nebylo o co opřít: Kde se ta nehoda odehrála - jestliže se vůbec odehrála? Kolem Howardova domu byla spousta ulic a každá z nich byla příhodným místem pro automobilovou havárii. Kterou z nich se mám vydat? Bez váhání se pustil do Park Road. Když přijel k Woodlawnu, zamířil z kopce dolů k rybářským lodím. Nic tam nebylo. Potom, z důvodů, které nedokázal vysvětlit, měl najednou pocit, že by měl otočit a pospíšit si zpátky na Montford Drive..., což také udělal.

Deník Charlotte News popisuje Wheelerův podivný zážitek takto: ,, Jel asi dvě stě metrů po Montfordu a pak za zatáčkou uviděl auto nabourané do sloupu - s motorem zaraženým dovnitř vozu. Nikoho neviděl..., ale náhled jakýsi hlas zaprosil: ,,Pomoz mi, Humpy, Pomoz mi!" Ve vraku byl uvězněn těžce raněný a krvácející Joe Funderburke, starý známý, který Wheelerovi vždycky přezdíval Humpy. Wheelerovi se podařilo Joea z vraku vyprostit a odvézt do nemocnice - rovnou na operační sál. Jak mohl Wheeler slyšet náraz autavzdáleného kilometr od jeho domu? Jak ho našel? A nejenže ho našel a zachránil tak příteli život, ale když za čtyřicet pět minut přijela na místo nehody policie, byl Howard Wheeler stále jediný, kdo o havárii věděl.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz