Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Vražda v zastoupení.


Na podzim roku 1921 uspořádal doktor O. A. Ostby v Minneapolisu seanci se skupinou svých přátel. Doktor Ostby při této příležitosti vystupoval jako médium.
Řekl přátelům, že vedle něj stojí mladé děvče, vzlyká a prosí, aby jí zde přítomní splnili přání. Později vysvětlilo, že si přeje aby někdo napsal policejnímu náčelníkovi ze St. Louis a ten aby potvrdil, že tam před několika měsíci byla zavražděna dívka-jmenovala se Edna Ellisová. Když se doktor Ostby jako médium zeptal, proč si to přeje, uplakaný duch odpověděl, že chce, aby se její rodiče dozvěděli, že byla zavražděna, a nemysleli si, že utekla z domu, aby žila v hanbě-jak dosud věřili.
Příštího dne tedy doktor Ostby napsal dopis na policejní oddělení v St. Louis. Odpověď obdržel velmi rychle. Policejní náčelník ze St. Louis, Martin Obrien, potvrzoval, že Edna Ellisová byla zavražděna v listopadu 1920 a její miláček, Albert Ellis, byl usvědčen z vraždy a odpykává si doživotní trest ve státním vězení v Missouri.
Při příští seanci doktora Ostbyho a jeho přátel se mladá dáma mediu opět zjevila a poděkovala přítomným za pomoc. Požádala je, aby dopis od policie poslali jejím rodičům do Jižní Dakoty, aby věděli, co se s ní stalo.
Doktor Ostby si všiml, že mluvila o svém miláčkovi jako o Georgeovi Ellisovi, zatímco v dopise od policie byl zmíněn Albert Elis. Dívka prostřednictvím doktora Ostbyho odpověděla, že jeho celé jméno bylo George Albert a že ona mu vždycky říkala George. Odsouzen však byl pochopitelně pod jménem Albert. Následná zjištění potvrdila pravdivost i tohoto prohlášení.
Asi rok po této události, v listopadu 1922, obnovil Nejvyšší soud v Missouri případ Alberta Ellise a rozhodl, že Albert byl odsouzen nespravedlivě. Byl okamžitě propuštěn z vězení.
Doktor Ostby a jeho přátelé se stále čas od času scházeli k experimentálním seancím, a tak 16. června 1928 opět uslyšeli ducha Edny Ellisové. Řekla jim, že George už je sní-a že jsou spolu velmi šťastni. Pozdějšími dotazy přítomní zjistili, že George Ellis zemřel pří nehodě v roce 1926-čtyři roky poté, co byl propuštěn z vězení.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz