Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Ztráta hmotnosti ve vesmíru.


Jeden z nejvýznamnějších objevů posledních let zůstal téměř nepovšimnut-zjištění, že předměty ve vesmíru se mohou stát prakticky nehmotnými. Je to v rozporu s jakýmkoli vědeckým poznáním a očekáváním-a přesto je to pravda. Bylo to dokonce oficiálně potvrzeno prohlášením úřadů vojenského letectva v listopadu 1960.
Budete si jistě pamatovat, jak jsme se snažili z oblasti nad Tichým oceánem získat zpět satelit typu Discoverer. Nakonec se to podařilo a představte si, jak byli vědci překvapeni, když nepoškozený Discoverer zvážili. Když byl několik dní předtím Discoverer vyslán na oběžnou dráhu, vážil sto padesát kilogramů-a nyní váha ukazovala, že satelit ztratil více než polovinu své hmotnosti! Jeho hmotnost klesla ze sto padesáti kilogramů při startu na pouhých šedesát tři kilogramy při návratu. To bylo fantastické...vědecky nemožné..., ale bylo to tak-je to záhada, na kterou věda nezná odpověď. A navíc satelit pomalu ztrácel hmotnost ještě několik dní po přistání.
Tenhle podivný příběh o gravitaci, která se zbláznila, vlastně začal už na Den práce roku 1960, kdy byl profesor R. L. Brown, vedoucí vědeckého oddělení na State College v Jižním Connecticutu, pozván, aby prozkoumal pozůstatky požáru. Vyhořel činžovní dům a v jeho doutnajících zbytcích našli požárníci zvláštní kovu, které byly spečené dohromady. Byly vystaveny extrémně vysokým teplotám a byly neskutečně lehké. Doktor Brown fragmenty prozkoumal a oznámil, že jde o části sovětského Sputniku 4, který při poruše jedné své části explodoval na oběžné dráze. Tím to však neskončilo-14. Září 1960 se našly další úlomky, které spadly na trávník poblíž jednoho soukromého domu ve Woodbridgi. Jeden z těch kousků byl asi velikosti mužského ukazováčku. Byl pokryt slitinou a byl překvapivě lehký. Testy ukázaly, že kov byl vystaven intenzivní radiaci a že ztratil více než polovinu své normální váhy...až sklenice, ve které byl uložen, začala také ztrácet na hmotnosti.
Tyhle důkazy jsou v příkrém protikladu ke všemu, co o gravitaci víme..., ale možná by mohly být klíčem ke gravitaci samé.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz