Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Záhada malé Margarety.


Margaritě Jacksonové ze Sherwoodu v Tennessee byly v roce 1960, kdy náhle onemocněla, teprve dva roky. Rodinný doktor si stále nebyl jist diagnózou, a když nemoc neustupovala, nechtěl nic riskovat a zavolal k malé pacientce i jiné kolegy. Ti však byli nemocí stejně zmateni jako on sám. Odvezli ji tedy do Vanderbiltovy nemocnice v Nashvillu, kde si ji nechali několik týdnů na pozorování. Konečně nemoc ať už to bylo cokoli-ustoupila a holčička se mohla vrátit domů. Uzdravila se-ale byla slepá.
Její otec Johnny Husk, pastor episkopální církve v Sherwoodu. Protože doktoři nebyli schopni malé Margaretě pomoci, poradil rodičům, aby se uchýlili k modlitbě. Téměř dva roky se Margareta s rodiči modlila alespoň jedenkrát denně za navrácení zraku. Občas si již mysleli, že je to všechno marné, rodiče si zoufali a přestávali věřit, že holčička ještě někdy uvidí. Reverend Husk je povzbuzoval, aby v modlitbách vytrvali, a také se sám za Margaretu modlil. Jednou v noci, téměř dva roky poté, co nemoc udeřila poprvé se začaly u Margarety objevovat znovu stejné příznaky. Její vyděšení rodiče ji ihned odvezli opět do Vanderbiltovy nemocnice, pamětlivi naléhání lékařů, aby ji sem okamžitě dopravili, kdyby se příznaky znovu objevily. Holčička opět podstoupila nekonečné množství testů a vyšetření-a nemoc opět unikla diagnoze. Margaretě byly čtyři roky. Nemoc po čase ustoupila a rodiče si ji mohli odvést domů...opět zdravou, ale stále slepou.
Jednou večer po jídle škrtl Margaretin otec zápalkou, aby si zapálil cigaretu. Margareta se zasmála a natáhla se po plamínku. Postupně během několika týdnů se Margaretě navracel zrak-stejně záhadně, jako se před dvěma lety ztratil. Mohla si teď hrát a dovádět s ostatními dětmi-a ani nepotřebovala brýle. Reverend Husk k tomu podotýká: ,,Margareta je živoucí zázrak-dokazuje nám, jakou sílu může mít modlitba. ''

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz