Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Stopa na Měsíci.


Čím více se zabýváte měsícem, tím vám musí být jasnější, že je to těleso tajemství-veliký zářící kyklop, který se otáčí kolem Země, jako by držel nebeský dohled nad pozemským děním. Profesionální pozorovatelé viděli mnohokrát na Měsíci podivné věci-čáry, světla, kupole, horské hřbety a geometrické obrazce, které vypadaly, jako by byly vytvořeny inteligentní bytostí. K tisícům takových úkazů, které byly zaznamenány a zapomenuty, můžeme dnes přidat jeden současný příklad.
V noci 26. listopadu 1956 pozoroval astronom Robert E. Curtis z Alamogorda v Novém Mexiku povrch měsíce. Používal k tomu čtyřiceticentimetrový zrcadlový hvězdářský dalekohled a kamerou Mitchell, kterou měl k dalekohledu připevněnu, si udělal pokusné snímky na nějakém novém filmu. Mitchell je kamera podobná těm, které se používají v hollywoodských studiích, a pan Curtis používal rychlosti dvaceti čtyř až čtyřiceti osmi políček za sekundu.
Když potom vyvolal film a udělal z něj fotografie, s překvapením zjistil, že se mu náhodou podařilo velice jasně vyfotografovat podivnou věc. Byl to zářící bílý kříž, který se nacházel severovýchodně od pláně Fra Mauro, nedaleko malého tmavého kráteru pojmenovaného Parry.
Ramena kříže měřila několik kilometrů a uprostřed se křížila v pravém úhlu-bylo zřejmé, že všechna ramena jsou stejně dlouhá. Bílý kříž byl velice jasně viditelný, přestože už ležel na okraji zastíněné části Měsíce.
Pan Curtis předal své záhadné fotografie nejrůznějším odborníkům na astronomii. Někteří přiznali, že jsou zmateni. Jeden z nich prohlásil, že to není žádná zvláštnost..., je to jenom situace, kde se dva horské hřbety střetávají v pravém úhlu. ''
Toto vysvětlení je bohužel nesmyslné, protože je fyzicky nemožné, aby se horské hřbety protínaly v pravém úhlu, a tak záhada bílého kříže na Měsíci zůstává nerozluštěna.
Jeho obrázek můžete najít v místní knihovně Harvardské observatoře v časopise Sky and Telescope z června 1958 na straně 414.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz