Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Obrázek v díži na mléko.


Čas od času jsem psal o případech, kdy se obrázky-rozpoznatelné obrázky-objevily na neobvyklých místech a za podivných okolností. Některé z těchto obrázků byly na (nebo ve) skleněných deskách..., některé na okenních sklech, kam je vyleptala alchymie bouřkových blesků. Na tento seznam neuvěřitelných obrázků jistě patří i ten, který se jednoho dne objevil v díži na mléko.
Poprvé ho paní Margaret Leatherlandová z anglického Northampronshiru uviděla v lednu roku 1948, když dojila krávy. Byla samozřejmě překvapena, když se na ni najednou z vnitřku díže usmívala známá tvář. Na té podobizně byl -mimochodem-její bratr, sir Robert Fossett, slavný cirkusový umělec.
Všichni členové rodiny paní Leatherlandové ten obrázek viděli a bez problémů v něm rozeznali sira Roberta, kterého dobře znali. Jediný sir Robert ten obrázek nikdy neviděl, protože byl krátce po jeho objevení převezen do nemocnice, kde i přes veškerou péči lékařů zemřel.
Paní Leatherlandová se zatím snažila podobizny zbavit. Drhla ji silným roztokem sody, a dokonce i slabou kyselinou, ale třebaže se občas zdálo, že obrázek bledne, zase se objevil znovu a byl stejně jasný a výrazný jako předtím.
Nebylo možné, aby se taková zvláštní věc neobjevila v novinách. A taky ano. Děti paní Leatherlandové o tom řekly jiným dětem...potom někdo z nich podobiznu v díži na mléko vyfotografoval a noviny jakmile ověřily fakta-ji otiskly. Northamptonská Společnost pro výzkum nadpřirozených jevů poslala jednoho ze svých členů, aby se na vlastní oči přesvědčil, o co jde....a on-stejně jako ti, kteří přišli před ním a po něm-odešel zcela zmaten. Sira Roberta Fossetta osobně znal a také ho na podobizně ihned a bez problémů poznal.
Sestra mrtvého muže začala mít z podobizny v díře hrůzu, což je lehce pochopitelné. Několikrát se totiž podívala do díže ve chvíli, kdy byla ze dvou třetin plná mléka, a uviděla svého mrtvého bratra, jak se topí....nad hladinou bylo jen jeho čelo a oči. Pro vědce zůstala podobizna záhadou...a další záhadou je, kam ona díže na mléko zmizela-ale na tuhle záhadu by mohla znát odpověď paní Leatherlandová, kterou už to všechno unavovalo.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz