Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Podivný doprovod.


Doktor Luis Corrales z ministerstva komunikací vyfotografoval sovětský Sputnik 2. Bylo to Caracasu ve Venezuele 18. prosince 1957, krátce po šesté hodině odpolední. Vzhledem ke krátkému času expozice se Sputnik na negativu ukázal jako krátká šmouha. Doktor Corrales byl překvapen zjištěním, že Sputnik měl na svém putování doprovod-ještě jednu šmouhu, rovnoběžnou se sovětskou pilotní kabinou. Navíc tento doprovodní objekt uhnul-to znamená, že se uchýlil z trasy, kterou sledoval, a potom se na ni zase vrátil.
Vědci, kteří fotografii zkoumali, usoudili, že objekt, vyfotografovaný při společném letu se sovětským Sputnikem, nemůže být z technických důvodů ani hvězda, ani meteor, ani nic, co bylo vytvořeno lidskou rukou-změna trasy a následný návrat do původního směru totiž jasně ukazuje, že to byl stroj inteligentně řízený, nebo nějaký objekt zcela neznámého typu, který se v čase fotografické expozice pohyboval v těsné blízkosti sovětské lodi.
Zjištění našeho výzkumného centra, známého jako Národní středisko pro kosmický výzkum, byla publikována v časopise Newsweek v červenci 1960.
V té době bylo podle výpočtů výzkumného centra na oběžné dráze jedenáct amerických a dvě sovětské družice. Newsweek se ovšem zmiňuje o mnoha vědcích, kteří jsou přesvědčeni, že oficiální záznam nebral v úvahu přinejmenším ještě jeden vesmírný stroj, který nepocházel ze Země. Píše se tam: ,,Myslí si, že tenhle satelit je návštěvníkem, kterého vyslaly bytosti z jiných planet Mléčné dráhy-třeba něco takového jako, organizace spojených hvězd-a který se z archeologických a antropologických důvodů zajímá o to, jak probíhá vývoj v této sousední části galaxie.
Západoněmecká skupina vědců, která z pověření vlády zkoumala neidentifikované létající objekty, dospěla již v roce 1954 k závěru, že tyto objekty nepocházejí z naší sluneční soustavy, ale že sem přilétají z jiné galaxie. Takže myšlenka, kterou přisoudil Newsweek vědcům z našeho výzkumného centra v roce 1957 nebyla nová, ale je přesto stále zajímavá a důležitá.
Profesor Ronald Bracewell, prominentní australský astrofyzik, v roce 1961 prohlásil, že je nanejvýš pravděpodobné, že nějaká jiná civilizace, která hledá důkazy existence inteligentního života v naší části vesmíru, vyslala vesmírnou loď schopnou přijímat naše radiové signály a odesílat je dále na svou vzdálenou základnu.
Zvláštní-nebo možná ani ne tak zvláštní-je, že naše přístroje opravdu zachytily cizí radiové signály. V poslední době zachytil jeden takový signál norský vědec G. F. Stormer, ale je nám bohužel stejně nesrozumitelný jako ty předchozí. Kdybychom je však mohli rozluštit, možná by nám objasnily i takové záhady, jako byl vesmírný doprovod Sputniku 2.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz