Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Záhada z jiné epochy.


Čtyři horníci těžili rudnou žílu na stěně uranového dolu v Utahu. Charles North, Teddy McFarland, Tom North a Charles North Jr. Si prorazili cestu dvěma a půl metry pískovce a pak narazili na zkamenělý strom, který ležel v bohatém nalezišti uranové rudy. Jediný způsob jak ten strom rozbít a odstranit ho tak z cesty, byl odstřel.
Exploze rozbila kamenný kmen stromu-ale to nebylo všechno. Odhalila také ve zkamenělém dřevě dutinu-oválnou hladkou díru velikosti slepičího vejce. Uvnitř byla maličká žába-celá seschlá, šedo-hnědá, s dlouhými prsty bez plovacích blán, ale zato s maličkými přísavkami na koncích. Na stěnách dutiny bylo znát, že žába kdysi zaplňovala celý její vnitřek, ale když ji muži našli, zabírala již jen asi třetinu prostoru. Horníci uvádějí, že žába žila ještě dvacet osm hodin poté, co ji osvobodili z jejího kamenného vězení, kde byla zřejmě uvězněná celá léta.
Další detaily o tomto případu můžete nalézt v Salt Lake City Desert News z 2. února 1958.
O mumifikovaných tuleních, kteří byli objeveni osm se metrů nad mořem ve vulkanických jeskyních v Antarktidě, se však již žádné další detaily nedozvíme. Aljašský geolog doktor Troy Pewe a jeho lidé tam našli jedenaosmdesát dobře zachovalých tuleňů, mumifikovaných věčnou antarktickou zimou. Jak se tam dostali-a proč-zůstane zřejmě navždy záhadou.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz