Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Zdálo se jí o novinovém titulku


Veliký čtyřmotorový Constellation se nesl nad vodu a zamířil k přistávací dráze vzdálené necelých třicet metrů. Letadlo narazilo na vodní hladinu, poskočilo, pak zachytili křídlem o zem, udělalo přemet a změnilo se v ohnivou kouli. Paní Waliková z Long Beach se s trhnutím probudila. Bylo krátce po třetí hodině ráno, 29.ledna 1963. Paní Waliková měla zlý sen a se zamrazením si uvědomila, že letadlo které viděla ve snu je úplně stejné jako typ, v němž její manžel létal jako navigátor. Pan Walik tou dobou doručoval jakýsi náklad pro Slick Airways, letěl v letadle Constellation jako už mnohokrát předtím, ale kde přesně byl a jestli byl v bezpečí, to paní Waliková nevěděla. Věděla ale, že ten sen o havárii letadla byl neobyčejně živý a že ho nemůže vypudit z mysli.

Ráno zatelefonovala do kanceláře Slick Airways, aby zjistila, kde její manžel je a samozřejmě je-li v pořádku. V kanceláři jí však mohli sdělit pouze to, že žádná havárie letadla nebyla ohlášena. Constellation, v němž její manžel pracoval, byl s nákladem kdesi na východě a na západní pobřeží se měl vrátit až za několik dní.

Ačkoli se paní Waliková snažila, nemohla se zbavit ochromujícího strachu, že ten sen věštil neštěstí. Vyprávěla o tom přátelům, sousedům a samozřejmě také vlastní rodině. Většinou to odbyli pokrčením ramen. Někteří se jejímu strachu smáli. Nikdo z nich však nezapomněl, že popisovala určitý typ letadla, které postihla konkrétní nehoda.

Jedním z důsledků zlého snu byl i novinový titulek ze 4. února 1963 v Long Beach Independent Press, který prohlásil: ,,Ve snu viděla havarovat manželovo letadlo". Vzpomínka na zlý sen nedopřávala paní Walikové klidu. V neděli ráno, 4.února 1963, už to nemohla déle vydržet a zatelefonovala znovu do letištní kanceláře firmy, pro kterou John Walik pracoval. V kanceláři jí oznámili, že se nevyskytly žádné problémy a že letadlo s jejím manželem by mělo přistát téhož dne na mezinárodním letišti v San Francisku.

Paní Waliková s úlevou zavěsila. Klid její mysli však neměl dlouhého trvání. Náhle si totiž uvědomila, že na letiště v San Francisku se přilétá přes záliv - a ve snu viděla, jak letadlo napřed narazilo na vodní hladinu a potom teprve havarovalo na zemi.

Paní Waliková zatelefonovala na letiště v San Francisku - a byla s ním ještě ve spojení, když stroj s jejím manželem narazil do země a vzňal se. Pět členů posádky zemřelo, čtyři další, včetně jejího manžela, havárii přežili.

Jen jedna věc ze snu paní Walikové nesouhlasila se skutečnou událostí. Paní Waliková ve snu zřetelně viděla, že letadlo narazilo na vodní hladinu na okraji letiště. Ve skutečnosti se však letadlo vody vůbec nedotklo, ale havarovalo těsně vedle přistávací dráhy a vzňalo se. Jak o incidentu napsaly noviny z Long Beach? ,, Byla to ona havárie, kterou viděla ve snu pět dní před tím, než k ní došlo".

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz