Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Dává smrt varování?


Jednoho dne možná vědci objeví, že ve chvílích velikého emocionálního stresu jsou lidé schopni nějakým způsobem mentálně komunikovat-jestli ano, mohlo by se vysvětlit to, co se přihodilo na podzim roku 1958 Fredovi Trustymu z Riverside Drive 96 v Painesville nedaleko Clevelandu v Ohiu.
V té době bylo Fredovi třicet let. Jednoho dne stavěl na kopci za domem schody a náhle ho z jakéhosi nevysvětlitelného důvodu přepadl ,,divný pocit. '' Odložil nářadí a zahleděl se k blízkému rybníku. Na tiché hladině uviděl zčeření. Vypadalo to, jako když si tam hrají ondatry. Na tom nebylo nic divného, u rybníka žila spousta ondater. Když se však chtěl vrátit zpět ke své práci, pocítil naléhavé nutkání podívat se tam znovu...a tentokrát uviděl v místě, kde byla voda zčeřená, plavat dětskou čepičku.
Trusty seběhl k rybníku a skočil do vody. O chvíli později nalezl u dna rybníka malého chlapce a vytáhl ho na břeh. Byl to jeho vlastní dvouletý syn Paul. Umělé dýchání přivedlo chlapce zpátky k životu ze samého prahu smrti.
Neozvalo se žádné volání o pomoc-žádné varování hrozícího nebezpečí-jen ten ,,divný pocit '' -pocit, který chlapci zachránil život.

V neděli 2. října 1955 byl letec Lawrence Monk na návštěvě u svých rodičů, manželů Ryanových ze Sheboyganu ve státě Wisconsin. Své matce se svěřil s pocitem, že je blízko smrti. Ta zlá předtucha byla tak silná, že Lawrence dal matce svou bibli a řekl: ,,Já už ji nebudu potřebovat, mami. Už mě nikdy neuvidíš-ale uslyšíš o mě. ''
Vystrašení rodiče z něho nedostali žádné další informace-nic víc, než tuhle temnou předpověď. To nedělní ráno se paní Ryanová a její syn vypravili do kostela později než obvykle a šli spolu ke svatému přijímání.
Následující úterý nastoupil Lawrence Monk na letišti ve Willow Run poblíž Detroitu do letadla společnosti United Airlines. Cestou do Kalifornie letadlo havarovalo v horách Wyomingu a šedesát šest cestujících zahynulo.
Jedním z nich byl i letec Lawrence Monk.

Dvaatřicetiletého Eugena Bouvea z Clia ve státě Michigan pronásledoval neodbytný strach, že s jeho sedmdesátiletým strýcem Eugenem není něco v pořádku. Byl normální únorový den roku 1958 a nic nenasvědčovalo tomu, že by strýc Eugen měl být nemocen, ale jeho synovec nenalézal klidu.
Následujícího dne zatelefonoval sousedovi strýce Eugena a ten ho ujistil, že starý pán je v pořádku, zdráv a v té nejlepší náladě. Anito ho však neuklidnilo, a tak asi hodinu poté, co se sousedem mluvil, nasedl Eugen do auta a odjel do Flintu, aby se přesvědčil na vlastní oči, že je strýc v pořádku.
Když přijel na místo, spatřil, jak se ze strýcova domu odevšad valí kouř. Vykopl zamčené dveře, ale dovnitř se nemohl pro oblaka kouře dostat. Popálil se a teprve potom se vzdal a zavolal hasiče. Dva požárníci, kteří se snažili prodrat ke strýci, byli zcela pohlceni hustým černým dýmem.
Přišli příliš pozdě.
Strýce Eugena našli na podlaze v koupelně již mrtvého.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz