Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Strašidelná knihovna.


Veřejná knihovna je možná posledním místem, kde by člověk očekával strašidlo-nebo i jenom strašidelné zvuky. Přesto se podle reportáže Loretty Lambourssiové v Houston Post z roku 1961 ve veřejné knihovně v Hustonu dělo něco mimořádně podivného.
Lidé tam slýchávali zvuk houslí. Někdy se ozvalo jen několik not, jindy celé melodie. Někdy byla hudba tišší, jindy hlasitější. A onen záhadný houslista rozhodně nebyl žádný mistr.
Vyskytly se domněnky, že si tam nějací šprýmaři pouští kapesní rádio, aby pozlobili pracovníky knihovny, ale tenhle nápad padl, protože radiostanice vysílají hru na housle jen velice zřídka a rozhodně ne v tak mizerné kvalitě, jako byla ta, která se ozývala v knihovně. Dalším z možných vysvětlení by bylo, kdyby si někdo nahrál muziku na maličký magnetofon a potom ho pouštěl v knihovně. Jenže ony podivné melodie se v knihovně ozývaly i tehdy, když tam kromě jejích zaměstnanců nikdo nebyl.
Reportérka z Houston Post zjistila, že v suterénu pod knihovnou kdysi žil správce budovy. Není jisté, jestli to má s celým případem nějakou spojitost, ale je známo, že po pracovní době chodíval po knihovně a vytrvale vrzal na housle. Občas sedával celé hodiny na balkoně a hrál melodie, které se ještě dnes vznášejí v tichu knihovny. Správce je už dávno pryč..., ale jeho hudba je tu stále.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz