Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Bobby, zázračný chlapec.


Dvanáct doktorů na toho chlapce zíralo s úžasem a plným právem. Napsali totiž na tabuli několik dlouhých a složitých vět a tohle dítě s podivným výrazem v očích je bez chyby a bez zaváhání přečetlo. Byl to pozoruhodný výkon, a to hned z několika důvodů-za prvé proto, že ty věty byly napsány v latině, španělštině, francouzštině, němčině a turečtině, a za druhé proto, že chlapci, který tak pohotově přečetl, co napsali, bylo dvanáct let...a měl mentalitu čtyřletého.
Bobby, jak se chlapec jmenuje, přišel do dětského domova v Lyndonu poblíž Louisville v roce 1957. Bylo mu tehdy šest let a doktoři ho klasifikovali jako zaostalého...byl schopen jenom chodit, mluvit a číst, ale neuměl se sám obléci.
Bobby byl-a stále je-pro doktory záhadou. Když mu bylo šest let, zatoulal se do kanceláře ředitele L. F. Bolanda, kde na zdi viděl ředitelův latinsky psaný diplom. Bobby se na diplom podíval a přečetl všechna slova, která tam byla napsaná, bez jediného přeřeknutí. Překvapený ředitel napsal na papír několik německých frází: ,,zaostalý '' chlapec je bez chyby přečetl.
Když doktor z Turecka, který přijel na návštěvu do lyndonského ústavu, viděl, co chlapec dokáže, napsal na tabuli větu o šestadvaceti slovech-v turečtině. Bobby své obecenstvo nezklamal-jak přiznal překvapený návštěvník, přečetl celou větu naprosto perfektně.
Páni doktoři se začali zajímat o chlapcův původ a zjistili, že pocházel z velice chudé rodiny z Louisville. Při porodu císařským utrpěl poranění hlavy. Doktoři přiznali, že nevědí, co si mají o chlapci myslet. Bobby čte stejně dobře jako univerzitní student..., ale v testech dostává nula bodů. V určitých směrech je génius-v jiných zaostalé čtyř nebo pětileté dítě. Umí plynně číst v pěti cizích jazycích, ale jestli jim rozumí, to se nepodařilo zjistit. Bobby, zaostalý chlapec, nechává doktory na pochybách.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz