Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Dopis, který zmizel.


Biskup z Crosswardenu, monsignore Joseph de Lanyi, spával většinou dobře, ale v noci 27. června 1914 byl podivně neklidný. A tak se rozhodl pro druhou nejlepší věc, kterou mohl udělat-odešel do své knihovny s úmyslem strávit zbytek noci nad knihou.
Když vešel do knihovny, ukazovaly hodiny, že je 28. června, několik minut po půlnoci. Biskup rozsvítil lampičku a všiml si, že na stole leží malý, černě orámovaný list papíru. Nevzpomínal si, že by ho tam předtím již viděl. Natáhl po něm ruku a rozeznal erb arcivévody, jehož před lety učil.
Biskup si papírek přečetl a obsah vzkazu ho značně rozrušil. Proč na něj nebyl upozorněn dříve? Proč byl vzkaz nedbale položen na stolek v knihovně, kde mohl zůstat ležet a nepovšimnut celý další den? Odložil vzkaz na stůl, kde ho našel, a zazvonil na sluhu.
O pár minut později sluha přiklopýtal do pokoje. Když biskup ukázal na černě orámovaný list papíru, o kterém mluvil, žádný papír tam nebyl...a nebyl nikde k nalezení.
Biskup měl pocit, že má halucinace, velice podivné halucinace. Rozeznal přece erb na onom nepodepsaném ,,dopise '' jako erb svého bývalého žáka, nyní arcivévody Ferdinanda. Biskup de Lanyi se rozhodl zapsat si znění toho vzkazu, dokud ho měl ještě čerstvě na paměti. Na list svého vlastního papíru si poznamenal:
,,Vaše Eminence. Moje žena a já jsme se stali oběťmi politického zločinu. Poroučíme se do Vašich modliteb. Sarajevo 28. června 1914, čtyři hodiny ráno. ''
Deset hodin poté, co si biskup zaznamenal tenhle tajemný vzkaz, byli arcivévoda Ferdinand a jeho žena zastřeleni v ulicích Sarajeva-jako první oběti první světové války.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz