Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Arkansaská záhada.


V Arkansasu, pět kilometrů východně od Meny u silnice Ransom, žil na podzim roku 1961 pan Ed Shinn se svou ženou a patnáctiletým vnukem Charliem Shafferem. Ačkoli panu Shinnovi bylo již přes sedmdesát let, pracoval každý den na své farmě a jeho vnuk mu pomáhal. Až potud bylo vše v pořádku. Jenže v jejich pětipokojovém domě se začaly dít podivné věci a 2. prosince se zpráva o té záhadě provalila na veřejnost.
Manželé Shinnovi řekli sousedům a novinářům, že je již několik měsíců obtěžuje nábytek, knihy a kuchyňské náčiní, které jednoduše pluje domem. Paní Shinnová se jednou podívala vzhůru právě ve chvíli, kdy se kolem ní přes pokoj pomalu vznášela rodinná bible-v době, kdy byla sama doma. Polštáře byly vytrhovány zpod hlav obou manželů s takovou silou, že na druhé straně pokoje narážely do zdi.
Snacha prý byla svědkem obdobného jevu, když prázdný uhlák a klasy obilí pluly vzduchem přímo proti ní. Bratr paní Shinnové, George Wittenberg, prý zase viděl tužku a konzervu psího žrádla vznášející se volně ve vzduchu. Soused J. L. Ply viděl dřevěné zápalky vzlétající z police-někdy po jedné-jindy po celých tuctech. Nejpodivnější na celé věci bylo, že předměty pluly vzduchem jen tak, pomalu-bez zjevných příčin.
Když se utrápený dědeček konečně svěřil místnímu obchodníkovi....a když ten to řekl novinářům, zaplavil dům Shinnových dav zvědavců. Až tucet neznámých lidí najednou přicházelo na návštěvu a procházeli domem sem a tam ve snaze něco zahlédnout-až už toho měl vnuk dost a prohlásil, že on...a jedině on sám...je příčinou celého toho dění.
To uspokojilo zvědavost veřejnosti...., ale hádanku to nerozluštilo. Charlie Albright, reportér z Arkansas Gazette, který se o celý případ zajímal, napsal, že chlapcovým přiznáním se nic nevyřešilo, protože dokonce ani Charlie Shaffer nemohl dokázat, aby těžké kusy nábytku pluly vzduchem kolem pokoje-jak to viděli svědci. Chlapcovo přiznání bylo výhodné..., ale ne přesvědčivé.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz