Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Nashvillské lomozící strašidlo.


Fenomén lomozících strašidel je poměrně běžný, ale neznamená to, že bychom proto věděli něco víc o jeho podstatě. Způsob jeho působení zůstává tajemstvím, víme jen, že je často spojen s určitými násilnostmi.
V říjnu 1962 prožil John Hawkins s rodinou ve svém domě na Deváté avenue v Nashville v Tennesee několik hlučných týdnů, naplněných aktivitou lomozících strašidel. Paní Hawkinsová byla první, kdo si všiml, že se děje něco podivného. Uslyšela totiž klepání na dveře. Šla otevřít, ale nikdo tam nebyl. Když se to stalo znovu, obvinila své děti z nejapného žertování. Všechny děti však takové nařčení rezolutně odmítly.
Když tam tak před ní všechny stály, ozvalo se důrazné zaklepání znovu-a ani teď za dveřmi nikdo nebyl. To pokračovalo s přestávkami celý den, a když to paní Hawkinsová vyprávěla večer manželovi, řekl jí, že má asi halucinace. Rány se však ozývaly celou noc, ustaly teprve krátce po rozednění. Když se začaly druhou noc ozývat znovu, rodina si připravila zbraně-,,a, '' říká paní Hawkinsová, ,,manžel pochopil, o čem jsem mluvila! '' To však byl jenom začátek. Ostré, hlasité rány se ozývaly ze všech možných míst-napřed od hlavních, potom od postranních a nakonec i od zadních dveří, a byly tak silné, že se třáslo sklo v oknech. Někdy začalo bouchání hned po setmění a pokračovalo až do páté hodiny ranní. Přivolaní policisté stáli celou noc na stráži-bouchání pokračovalo a policistům se nepodařilo zjistit vůbec nic o tom, kdo nebo co ho způsobuje.
Jednou se ozývalo hlasité klepání na okno a rodinný přítel, který tam byl zrovna na návštěvě, do okna vystřelil.....klepání se však pouze přesunulo do vedlejšího okna. Jindy se v domě usadilo dvacet fotbalistů z blízké školy North High, ale ani tato akce nepřinesla žádný pozitivní výsledek-bušení se prostě ozývalo z míst, kde zrovna nikdo nebyl.
Tohle pokračovalo více než dva měsíce. Paní Hawkinsová říká: ,,Nijak nám to neubližuje, jenomže se přitom rámusu vůbec nevyspíme! ''
Zdá se, že v nashvillském případě, stejně jako téměř ve všech podobných případech, vyžadovala lomozící strašidla přítomnost dospívajících dětí. Ale ať už ten hluk způsobuje cokoli, působí to na dětech nezávisle, jako by děti byly pouze jiskrou, která celý proces odstartuje.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz