Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Ten duch měl pravdu.


Paní Alice Warrenová pracovala roku 1955 v New Yourku v realitní kanceláři. Rozhodla se koupit si starý dům, který se zdál být ve velice dobrém stavu. Jednoho dne zašla dovnitř, aby si dům pozorně prohlédla. Měla tam také schůzku s tesařem, který měl stanovit, kolik by stály úpravy, jež si paní Warrenová přála v domě udělat. Tesař měl zpoždění, a tak se paní Warrenová posadila na starou kuchyňskou židli uprostřed obývacího pokoje.
Jak napsala Whitney Boltonová v deníku Philadelphia Inquirer, seděla tam paní Warrenová pouhých pár minut, když do pokoje z haly vstoupil bez jediného slyšitelného zvuku cizí muž. Zdvořile se uklonil a paní Warrenová si všimla, že je ustrojen do obleku podlé módy ze začátku osmnáctého století. Než se ho stačila na cokoli zeptat, muž řekl:
,,Jmenuji se Dillman. Vy si chcete koupit dům, jehož vodovodní instalace-omluvíte-li mou opovážlivost-je ve velice špatném stavu. Jeho oprava vás bude stát celé jmění. ''
Po těchto slovech se muž opět uklonil, ustoupil zpátky do haly, a než paní Warrenová přiběhla ke dveřím, byl pryč.
Pozvala tedy do domu instalatéra, který dům pečlivě prohlédl a potvrdil, že varování onoho podivného návštěvníka bylo zcela na místě. Oprava vodovodního systému v domě by prý stála nejméně čtyři tisíce dolarů. Paní Warrenová se tedy rozhodla, že dům raději nekoupí.
Po nějakém čase prohlížela z pouhé zvědavosti dochované záznamy o onom starém domě. Mezi lety 1798 až 1808 patřil onen dům muži jménem John Dillman.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz