Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Astronomové spatřili záhadný objekt.


Melbourne, Austrálie, 30. kvěna 1963-hlavní článek na první stránce deníku Herald přinesl zprávu o třech předních astronomech, kteří předešlého večera dvě minuty před devatenáctou hodinou zažili úžasnou věc. Ti tři astronomové byli sedmapadesátiletý profesor Bart Bok, světově proslulá autorita na Mléčnou dráhu, doktor H. Gollnow, astronom z observatoře Mt. Stroml nedaleko Canberry, a asistentka slečna M. Mowarová. Novinářový titulek hlásal: ,,Tři astronomové spatřili létající talíř! '' A podtitulek dodával: ,,Dosud nejlépe zaručená zpráva. ''
Astronomové řekli novinářům, že v 185,58 hodin canberrského času pozorovali jasně zářící objekt, pohybující se po obloze. Objekt byl v dohledu profesionálních pozorovatelů jednu minutu. Měl oranžovo-rudou barvu a pohyboval se od západu k východu, těsně pod vrstvou mraků, která se v té oblasti tenkrát vytvořila. Objekt zářil sám od sebe, rozhodně to nebyl odraz slunečního svitu. Pohyboval se téměř přímo nad observatoří a nezanechával za sebou žádnou viditelnou stopu. Na balon byl příliš rychlý a na meteor příliš pomalý.
Byl to snad satelit? Astronomové si na satelitní mapě ověřili, že v tu dobu se v inkriminovaném prostoru žádný satelit nepohyboval. Navíc, jak astronomové upozornili novináře, se tento objekt pohyboval pod mraky-což je pro jakýkoli satelit příliš nízko.
Nakonec dospěli astronomové k podivnému závěru: ,,Ať už to bylo cokoli, '' prohlásili, ,,rozhodně to bylo vyrobeno člověkem! ''
To je samozřejmě naprostý nesmysl. Vzhledem k tomu, že neměli ani ponětí, co to vlastně bylo, odkud se to vzalo a kam to letělo, nemohli ani vědět, kdo to vyrobil.
Astronomové si také ověřili u civilního leteckého kontrolního centra, že danou oblastí v uvedeném čase neprolétávalo žádné letadlo.
Příštího dne však mluvčí Královského vojenského letectva prohlásil, že astronomové viděli formaci tří tryskových letadel!
Pomyšlení, že by armáda vyslala tři trysková letadla do civilního vzdušného prostoru, aniž by upozornila civilní kontrolní centrum, je zcela absurdní. Novinový titulek byl zřejmě správný-,,Tři astronomové spatřili létající talíř! ''

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz