Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Sověti objevili již objevené.


Je možné přivést k životu teplokrevného živočicha, který je úplně zmrzlý? Je to jistě fascinující nápad, jakkoli nelogicky to zní....a v tomto směru se udělalo více výzkumů, než je obecně známo.
V únoru 1963 přinesly rozhlasové stanice zprávu, že se sovětským vědcům podařilo oživit dva mloky, které našli v sibiřské tundře zmrzlé na kámen. Zpráva navazovala na článek v sovětském časopise Něva a zmiňovala se o profesoru Glebovi Lozinolozinském z Leningradského cytologického ústavu, který se zabývá strukturou a funkcí živých buněk.
Podle zprávy z rádia byli mloci nalezeni na Sibiři v hloubce sedmi a půl metru. Byli mrtví asi pět tisíc let. Když je vědci pomalu rozehřáli při pokojové teplotě, oba obživli: jeden z nich žil asi týden, druhý byl prý naživu i o tři týdny později, kdy byl přepraven do výzkumné laboratoře Moskevské státní university. Profesor Lozinolozinskij celou zprávu následně dementoval. Prohlásil, že je zcela lživá a nevědecká. Možná, že zpráva byla opravdu lživá, ale nazývat ji nevědeckou znamená ignorovat fakta, protože teplokrevní živočichové byli probuzeni k životu po smrti zmrznutím...... a stalo se to i ve Spojených státech.
Už 6. března 1935 doktor Ralph Willard, výzkumník v oboru medicíny, předvedl veřejnosti tuberkulózní opici makak rhesus, kterou na tři dny zmrazil a potom opět přivedl k životu-bylo to jedno z pokusných zvířat, které přežilo zmrazení. Doktor Willard se domníval, že zmrazení a opětné oživení by mohlo prospět obětem tuberkulózy. Když se zpráva o jeho výzkumu objevila v novinách, hrnuli se k němu dobrovolníci, aby se nabídli jako pokusné osoby. Doktor si vybral mladého muže, syna profesora z Kolumbijské university, aby ho zmrazil a opět oživil. Úřady však zasáhly a doktor Willard se vrátil k méně dramatickým formám výzkumu. Šlo o americké prvenství ve vědě, které bylo zcela zapomenuto.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz