Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Muž, který letěl vzduchem.


Je možné, aby byla lidská bytost náhled přemístěna na velikou vzdálenost, téměř okamžitě a bez újmy na zdraví? Pojďme se spolu podívat na případ, popsaný v úředních záznamech v Mexiku-případ, který nikdy nebyl rozluštěn.
Ráno 25. října roku 1593 probíhala na náměstí před palácem v Mexiko City výměna stráží. V jasné sluneční záři se jeden z vojáků výrazně odlišoval od všech ostatních-a není divu, byl totiž oblečen do třpytivé uniformy úplně jiného střihu, než byly uniformy ostatních. Měl také jiný typ muškety a bylo na něm vidět, že je poněkud zmaten.
Když ho odvedli k výslechu, sdělil úředníkům: ,,Jmenuji se Gil Pérez. A co se týče toho, že jsem stál na stráži-snažím se pouze plnit rozkaz, jak nejlépe dovedu. Dnes ráno jsem dostal rozkaz držet stráž před místodržitelským palácem v Manile. Je mi jasné, že tohle není místodržitelský palác-a evidentně nejsem v Manile. Ale proč nebo jak se to přihodilo, to opravdu nevím. Nicméně jsem tady a tohle je jakýsi palác, takže plním rozkaz, jak nejlépe umím. '' Na závěr voják dodal: ,,Včera v noci byl filipínský místodržitel, Jeho Výsost don Gomez Pérez Dasmarinas, zabit na Molukách úderem sekery do hlavy. '' Když vojákovi řekli, že je v Mexiku, tisíce kilometrů od Manily, nemohl tomu uvěřit. Byl vyslýchán místokrálem a jeho úředníky, kteří byli zmateni stejně jako on sám. Byl vyslýchán církevními úředníky a potom uvězněn.
Pro všechny zúčastněné zůstával stále hádankou. Opravdu se nějak přes noc dostal z Manily do Mexika? V roce 1593 to bylo technicky zcela nemožné. Byl to zločinec, blázen, nebo jen neškodný chronický lhář? Po dva měsíce trpěl voják Pérez v mexickém vězení. Potom připlula loď z Filipín a přinesla zprávu, že místodržitel Dasmarinas byl zavražděn na Molukách....a našli se cestující, kteří byli nejen schopni identifikovat vojáka Peréze, ale kteří si také vzpomněli, že ho viděli v Manile den předtím, než byl uvězněn v Mexiku. Úředníci nebyli schopni vysvětlit, co se to s tím ubohým mužem stalo, a tak pečlivě zaznamenali fakta a poslali ho zpět do Manily-a s ním tehdy stejně jako dnes nerozluštěnou hádanku času a prostoru.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz