Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Cizí muž v rakvi.


V září roku 1954 kopali bratři Kalabanyovi z Westpostu v Kalifornii na rodině vyhrazené části hřbitova kongregační církve v Green Farms. Bylo tam místo ještě pro jednoho zesnulého-místo, kde ještě nikdo z rodiny pohřben nebyl. Představte si tedy ten údiv, když bratři narazili na rakev-na místě, kde žádná rakev být neměla! Když jí otevřeli, zjistili že obsahuje tělo muže, kterého nikdy v životě neviděli. Byl to muž brunátných lící, asi čtyřicet pět až padesát let starý, oblečený v drahém modrém obleku, který byl čerstvě vyžehlen. Po všech stránkách vypadal jako bohatý muž, možná i důležitý. Také rakev, ve které byl pochován, byla poměrně drahá. Důležitou otázkou bylo-kdo to je a jak se dostal na rodinný pozemek, kde neměl být nikdo pohřben?
Jelikož ho neměl kdo identifikovat, odmítly úřady povolit jeho přemístění, a tak ho bratři Kalabanyovi museli opět pohřbít-samozřejmě s nevolí. Následujícího jara, poté, co rozčílení bratři neustále dotírali na příslušné úřady a na policii ohledně onoho cizince na jejich rodinném hřbitovním pozemku, pustila se policie konečně do vyšetřování. Začali na pozemku kopat. Našli tam rakev. Ale když ji otevřeli, našli v ní jen kostru muže, který byl odhadu patologů mrtev již nejméně padesát let.
Harry i Henry Kalabanyovi svorně protestovali, že tohle není stejná rakev, jakou tu našli před několika měsíci, a že ani tělo není stejné. Policisté však mohli nanejvýš pokrčit rameny a vrátit kostru na místo odpočinku.
Bylo snad tělo, které bratři nalezli, obětí vraždy, ukrytou na tomto nepravděpodobném místě a zcela náhodně objevenou? Dozvěděl se snad vrah o jejich nálezu a vyměnil rakev za jinou? Nebo to snad bylo totéž tělo, které se velice rychle rozpadlo poté, co bylo vystaveno čerstvému vzduchu, jak se to stalo při jiných podobných příležitostech?
Nebo, jak se někteří domnívají, onoho muže viděli bratři Kalabanyovi v jeho původní podobě a ne ve stavu, v jakém ho skutečně našli?
Zákon říká, že onen cizí muž musí zůstat pohřben v hrobě Kalabanyových, dokud nebude identifikován, což může znamenat, že tam zůstane po dlouhá, předlouhá léta!

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz