Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Nikdy se nevrátili.


Občas, když lidé zmizí, vypadá to, jako by doslova sešli ze světa. To byl případ Davida Langa a jeho klasického zmizení, když kráčel přes pole v Tennessee, pozorován pěti svědky. Ve své knize Záhadnější než věda popisují příběh eskymácké vesnice Anjikumi, kde zmizeli všichni muži, ženy i děti: pušky nechali stát u dveří svých chatrčí...kajaky nechali ztrouchnivět na březích.... psy nechali zemřít hlady. Zmizeli bez sebemenšího náznaku, kam nebo proč odešli. Dovolte nyní, abych na seznam záhadných zmizení připsal další pozoruhodný případ. Byl 24. červenec 1924, další den nesnesitelného vedra v poušti Středozemního východu, tehdy ještě nazývaného Mezopotámie. Arabové byli opět ve zbrani a Britové se je snažili udržet pod kontrolou, kde jen to bylo možné. Toho dne se vydali poručík W. T. Day a pilot D.R Steward v jednomotorovém letadle na rutinní obhlídku pouště. Odhadovaná doba trvání letu: čtyři hodiny.
Od té doby je nikdo neviděl.
Letadlo se našlo den poté, co oba muži zmizeli, ale záhada se tím jen více prohloubila. V nádrži byl dostatek paliva a motor startoval bez problémů. Na letadle nebylo ani stopy, že by po něm někdo střílel. Ani náznak příčiny, proč přistáli tam, kde přistáli ? uprostřed nehostinné pouště.
Průzkumná skupina objevila ještě něco, co přidává další otazníky k případu zmizelých letců.
Vedle sedadla byly otisky bot ? tam, kde letci Day a Stewart vyskočili z letadla. Jejich stopy ukazovaly, že muži opustili letadlo, a společně odešli asi čtyřicet metrů. A tam stopy náhle skončily. Otisky prozrazovaly, že muži se prostě zastavili, jeden vedle druhého. Potom z toho místa záhadně zmizeli.
O osudu, který je potkal, se zřejmě nic bližšího nedozvíme.
Obrněné vozy, letadla a půl tuctu hlídek místních domorodců prohledávalo kilometry pouště. Po zmizelých letcích však nenalezli nikde ani památky. Tam, kde v písku jejich stopy končily, končil také příběh jejich života. A tam také začala další záhada zmizelých mužů, další pravdivý příběh, který je bezpochyby tím nejpodivnějším ze všech.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz