Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Těsnopis mrtvého.


Jedním z nejjasnějších důkazů života po smrti je jistě případ čtyřletého chlapce a neuvěřitelného vzkazu, který napsal. Případ pozorně zkontroloval a ověřil doktor J. B. Rhine, známý vědec, zabývající se parapsychologií na univerzitě v Duke.
Mladá matka náhle ovdověla ? zůstal jí čtyřletý syn a starost o celý hotel. Chlapeček trávil spoustu času v hotelovém vestibulu a jednou večer, asi dva týdny po nešťastné smrti otce, si matka všimla, že chlapec cosi čmárá do bloku. Když svými klikyháky zaplnil tři stránky, zastrčil je do matčiny poštovní schránky.
Druhý den ráno upozornila jedna z recepčních matku na podivný charakter dětských čmáranic. Připomínaly jí těsnopis. Jenže ani matka, ani ona recepční těsnopis neovládaly, a tak počmárané stránky ukázaly veřejnému písaři v hotelu. Ten zjistil, že to opravdu vypadá jako těsnopis, ale jako styl, který se už dávno nepoužívá. Písař byl nicméně schopen písmo rozluštit, a jak ho kousek po kousku psali na papír, vznikal srozumitelný vzkaz.
Začínal několika něžnůstkami, které chlapcův otec často používal, když mluvil se svou ženou. Vzkaz potom vysvětloval, že nějaké důležité dokumenty, včetně pojištění a cenných papírů, jsou uloženy v trezoru v bance v New Yorku.
Ukázalo se, že je to pravda. Dokumenty tam byly a pomohly ženě vyřešit finanční krizi, kterou způsobila manželova náhlá smrt.
Asi nejúžasnější stránkou tohoto prapodivného příběhu je fakt, že chlapcův otec byl kdysi písařem a používal onen starý styl těsnopisu, ve kterém pak chlapec napsal jeho vzkaz.
Jestliže to byl vzkaz ze záhrobí, pak tato skutečnost silně podporuje víru, že lidské vědomí přežívá smrt těla. Jestliže to nebyl vzkaz ze záhrobí, potom jeho existence navozuje jinou matoucí otázku ? co to bylo?

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz