Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Půlnoční záhada.


Parník Fort Salisbury brázdil hladinu Guinejského zálivu u východního pobřeží Afriky rychlostí pouhých sedmi uzlů. Byla noc, 28.řijna 1902. Bylo to klidná cesta ? se solidní lodí, dobrou posádkou a výnosným nákladem. Když kapitán zhasnul v kajutě světlo a odebral se ke spánku, byli od rovníku vzdáleni pouhých několik hodin cesty.
Noc byla jasná a zářily hvězdy. Nic pozoruhodného se nedělo. Až pět minut po třetí hodině si námořník na hlídce všiml, že před nimi ve vodě, kde by nemělo nic být, je cosi velkého a nehybného. Namáhal oči, aby se ujistil, že se mu to nezdá, protože chlapi nemají rádi, když musí v tak časných hodinách opustil své vyhřáté postele jen proto, aby se dozvěděli, že to byl omyl. Hlídka vyhlásila poplach a kormidelník se snažil ze všech sil, aby se pokud možno vyhnuli oné veliké věci ve vodě.
Druhý důstojník, pan A.H.Raymer, si pospíšil na palubu. Nařídil rozsvítit reflektor a dlouhý paprsek modrého světla se zakousl do tmy. Rychle ve vodě nalezl jakýsi velký objekt, téměř ponořený, s dvěma nevelkými červenooranžovými světýlky na jednom konci... a dvěma modrozelenými světýlky na opačné straně.
Jak se Fort Salisbury přibližoval k té obrovské mase, důstojník Raymer poslal pro kapitána. Fort Salisbury proplouvala kolem jakési velikánské kovové věci, která měřila v průměru asi třicet metrů a mohla být kolem sto osmdesáti metrů dlouhá. Zevnitř té věci se ozývalo řinčení, které napovídalo, že by tam mohlo být jakési strojní zařízení... a další zvuky, které připomínaly vzrušené hlasy, avšak zcela nesrozumitelné Raymerovi i ostatním členům posádky, kteří s ním byli na palubě. Námořníci tu věc popisovali jako velikou vzducholoď vytvořenou z kovových plátů..., která se pomalu, ale jistě potápěla, ať už záměrně či nikoliv. Raymer na ni nechal zaměřit všechna světla a snažil se zjistit, nepotřebují -li tam uvnitř pomoct. Žádné známky porozumění...jen ta obrovská kovová lesklá masa s malými světýlky, která postupně mizela pod mořskými vlnami....další hádanka otevřených moří.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz