Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Námořníci viděli duchy.


V námořnickém deníku starého torpédoborce Kennison najdeme oficiální záznam dvou podivných setkání, která se vzpírají vysvětlení. K jednomu z nich došlo na začátku zimy roku 1942, kdy byl Kennison na hlídce u Golden Gate, kterou střežil proti japonským ponorkám. Poměrně náhle se vytvořila hustá mlha a viditelnost byla velmi špatná. Kennison, zaměstnaný v tu chvíli především sám sebou, se pohyboval tápavě a opatrně kupředu, odkázaný na svůj značně primitivní radar ? snad zachytí Farallonské ostrovy včas, aby se stačil vyhnout problémům.
Na první palubě byl na hlídce Howard Brisbane a na druhé muž, kterému se přezdívalo Tripod. Z vysílačky se náhle ozval křik torpédometčíka první třídy Jacka Cornelia ? křičel, aby se všichni rychle přišli podívat na záď, kde byl na hlídce. Potom Cornelius vzrušeně volal kapitánovi, aby ho upozornil, co se děje. Cornelius a Tripod shodně tvrdili, že Kennison těsně minul loď, která vypadala jako opuštěný dvoustěžník brázdící hladinu pouhých několik metrů od zádi torpédoborce. Jejich popis lodi se shodoval: stará, ošuntělá plachetnice bez posádky, typ který z těchto vod zmizel už před dávnými a dávnými lety. Byla v dohledu asi dvacet vteřin a oba muži ji viděla zcela zřetelně ? radar ji však vůbec nezachytil.

V březnu roku 1943 hlídkoval Kennison u San Diega a právě se navracel z cesty, na které doprovázel vojenskou dopravní loď Lurine, aby ji chránil před nepřátelskými ponorkami. Byla klidná noc a Kennison se nacházel na místě vzdáleném asi dvě stě padesát kilometrů od San Diega. Mořská hladina byla rovná jako sklo a na jasné obloze zářily hvězdy. Námořníci Carlton Herschell a Howard Brisbane byli na hlídce. Dalekohledem zachytili nákladní loď, která se k nim rychle přibližovala. Upozornili radarové stanoviště..., ale na obrazovce radaru nebylo nic k vidění. V tu chvíli už byla loď vzdálena jen asi deset kilometrů a námořníci ji mohli spatřit pouhým okem. A pak najednou zmizela.... další z fantomů se ztratil v černi noci.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz