Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Největší záhady světa - Zázračná vyléčení.


Jamesi Lenehanovi z Filadelfie bylo v roce 1949 devatenáct let a jako většina mladých lidí měl pocit, že se může odvážit jakéhokoli rizika ? a že mu to vyjde. Možná si myslel, že se mu nic vážného nemůže stát, protože se mu dosud nikdy nic vážného nestalo. Mýlil se však.
Jednoho dne se vozil na stoupačce automobilu ? což je velice nebezpečná zábava ? a byl odsud vymrštěn proti telefonnímu sloupu. Policejní ambulance ho okamžitě převezla do nemocnice Bryn Mawr, kdepak strávil devět dní v bezvědomí. A když po devíti dnech vědomí nabyl, lékaři sdělili jeho rodičům, že vzhledem k povaze a rozsahu zranění nemá James šanci na přežití. Umírajícímu chlapci vtiskla jeho matka do ruky kousek látky z církevního roucha zesnulého biskupa Johna Neumanna, který před mna lety zemřel ve Filadelfii.
O pět týdnu později byl James Lenehan, ten mladík bez šance na přežití, propuštěn z nemocnice. Jeho jediným defektem byla ztráta sluchu v levém uchu. Zesnulý biskup Neumann byl později blahořečen ? částečně i kvůli zázračnému uzdravení Jamese Lenehana.

V roce 1957 postihla Lindu Crockettovou z Liverpoolu těžká žloutenka. Přese všechno, co pro ni mohla lékařská věda udělat, se dívčina situace stále zhoršovala. Nakonec lékaři oznámili rodičům, že Linda se již rána nedožije. Lindin otec kolem půlnoci usnul v křesle vedle lůžka umírající dívenky, ale její matka poklekla a začala se modlit. Krátce po jedné hodině holčička na matku zavolala a ta se sehnula nad její postelí. Linda jí v tu chvíli řekla: ,, Mami, už se můžeš přestat modlit. Já budu v pořádku ? právě mi to řekla ta paní v zářivém rouchu, co tady vedle tebe stála.'' Doktoři se zmýlili... a Linda měla pravdu. Během týdne se zcela uzdravila a v roce 1963, když jí bylo patnáct, se z ní stala úplně normální, zdravá mladá dáma. Její rodiče připisují zázračné uzdravení síle modlitby.

  • Autor: Frank Edwards
  • Název knihy: Frank Edwards Záhadný svět – Největší záhady světa.
  • Rok vydání: 1994
  • Číslo vydání: první
  • Nakladatelství: Dialog
  • Počet stran: 200
  • Redakce: Oldřich Škrbel a Roman Karpaš.zpět na hlavní přehled záhad světakartářka Sandra

Výklad karet - Sandra

MLM lidé.cz - databáze kontaktů na lidi, kteří se zajímají o MLM

Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz