Výklad karet - SandraObchodní podmínky

- - - - -


copyright © 2007- 2024
Websluzby.eu

Jste nebo dokážete být šťastni?

  Myslíte si, že máte radost ze života, bez ohledu na to, co se kolem Vás děje? Když se Vám něco daří, jste plni radosti, nebo se bojíte, že to nebude trvat dlouho? A co když Vám věci nevycházejí nebo se stane něco velmi špatného? Vrhnete se do toho celým srdcem, prožíváte bolest a smutek anebo se snažíte potlačit nepříjemné zážitky a doufáte že zmizí?

  Co vlastně štěstí znamená? Říká se, že štěstí znamená účastnit se a radovat se ze všeho, co život nabízí a zážitky plně prožívat. Dokonce někteří, dokáží prožívat štěstí i v době žalu a to tím že postupně žal ustupuje. Štěstí je stav harmonické mysli a protikladný stav mysli je neštěstí. Radosti i smutky, které jste plně neprožili, vrhají stíny do Vaší mysli a vedou k utrpění, depresi a nespokojenosti. V životě nezáleží na tom, jaké karty Vám byly rozdány. Ke štěstí vede to, jak s nimi hrajete.

  Jste tedy šťastni, nebo nešťastni? Udělejte si test štěstí. Několik stovek lidí bylo požádáno, aby popsali pocit štěstí a neštěstí. Z jejich odpovědí byly sestaveny tyto seznamy díky kterým si můžete test udělat.

  Tam kde se v této odpovědi vidíte, si přičtěte 1 bod. Jsou dva seznamy, štěstí a neštěstí. Sečtěte body štěstí a pak sečtěte body ze seznamu neštěstí. Když projdete všechny řádky, odečtete Váš součet bodů neštěstí od součtu bodů štěstí. Vyjde Vám počet bodů.


První tabulka štěstí (seznam):

 1. Velmi si vážím toho, co mám.
 2. Stále se cítím mladý duchem.
 3. Mám v plánu přinejmenším jeden projekt.
 4. Dnes je nádherný den.
 5. Mám rád většinu lidí, které znám.
 6. Když jsem sám, těším se ze své vlastní společnosti.
 7. Netrápím se, jestliže věci nejsou právě dokonalé.
 8. Téměř všechno v životě má svou zábavnou stránku.
 9. Rád dělám věci, které potěší ostatní.
 10. Mám stále co dělat, ale vždy si najdu čas k odpočinku.
 11. Nikdy se nenudím.
 12. Mám dobrý život.

Druhá tabulka neštěstí (seznam):

 1. Zdá se, že se mi příležitosti vyhýbají.
 2. Mám strach ze stárnutí.
 3. Není toho mnoho, co by mne zajímalo.
 4. Věci budou v pořádku až ........
 5. Mám rád jenom několik lidí z těch, co znám.
 6. Při práci a zábavě jsem nerad sám.
 7. Jestliže něco není perfektní, nestojí za to, to dělat.
 8. V tomto životě toho není mnoho k smíchu.
 9. Zdá se, že nic z toho co dělám, netěší ostatní.
 10. Jsem příliš zaneprázdněn, než abych měl čas odpočívat.
 11. Často se nudím, anebo jsem příliš unavený než abych něco dělal.
 12. Život někdy nestojí za to žít.Výsledky, dle bodů které Vám vyšly po odečtení.

1 - Příležitosti

  Naučte se rozeznat příležitosti, jsou stále kolem Vás a jenom čekají, až se jich chopíte. Přihlaste se do kursů budování sebevědomí, abyste se naučili vytvářet příležitosti. Vyhledávejte informace a pravidelně sledujte, co se děje ve světě. Mnoho příležitostí zmeškáte jen proto, že nevíte o tom, že vůbec existují. Pozorujte, jak jiní lidé nacházejí příležitosti.


2 - Věk

  Odhoďte všechny Vaše mladické idoly a začněte sbírat informace o úspěšných, atraktivních lidech, kteří jsou mnohem starší než vy. Existují tisíce lidí, která jsou dobrým příkladem toho, jak udělat z věku výhodu. Sledujte současné názory a učte se rozeznat, co je nadbytečné ve Vašich vlastních postojích.


3 - Zájmy

  Poznávejte nové sporty, zájmy, společenské kluby, časopisy, dobrovolné organizace, zaměstnání, módu, jídlo, vína, místa, lidi, jazyky atd. Jděte ven a zkoušejte věci, které jste nikdy předním nedělali, dokonce i když si myslíte, že se Vám nebudou líbit. Rozhodněte se, že naleznete alespoň tři nové zájmy, a skutečně je hledejte. Stimulace je klíčem k nalezení nových zájmů.


4 - Žijte teď

  Veďte si každý den stručný deník a zapisujte si jenom věci, z kterých jste měli radost. Zvykněte si nalézt každý den aspoň jednu věc, která Vás potěšila. Pak hledejte dvě věci, tři věci, a potom ještě více. Hledejte radosti v každém dnu, a naleznete je. Začněte jednoduchými věcmi, jako je jídlo, oblečení, něčí úsměv, květina nebo hudba.


5 - Lidé

  Někteří psychologové usuzují, že trávíme 96% času přemýšlením o sobě. Vyberte si někoho, koho znáte, a zkuste strávit nějaký čas přemýšlením o něm. Všimli jste si, co ho rozčiluje a z čeho má radost? Pokuste se dívat na věci, z jeho pohledu. Hledejte jeho dobré stránky. Pak toto cvičení opakujte, ale přemýšlejte i o těch které rádi nemáte.


6 - Vy sám

  Když se podíváte do zrcadla, pozdravte sami sebe a pozorně si naslouchejte. Přestaňte se kritizovat a učte se mít rádi sami sebe. Jestli si o sobě už myslíte, že jste velkým darem pro lidstvo, dopřejte si být slabý a také potřebný. Nejste ani obrem, ani trpaslíkem, pouze jedním z milionů lidských bytostí. Tak se sami se sebou spřátelíte.


7 - Dokonalost

  Jednou jeden fotograf seskládal dohromady dokonalé rysy obličejů známých krásných žen a hezkých mužů. Výsledné obrázky byly absolutně nudné a dočista postrádaly charakter. Takže když tvrdošíjně trváte na dokonalosti, pamatujte si, že je to právě zvláštnost, nedokonalost nebo originalita, co dodává na zajímavosti.


8 - Humor

  Jestliže zřídkakdy shledáváte život zábavným, naslouchejte těm rodilým komediantům, kteří se dovedou smát sami sobě. Sbírejte vtipy a nedopusťte, aby Vašemu životu příliš dominovala vážnost. Někdy je čas a místo pro upřímné znepokojení kvůli zlu tohoto světa. Když můžete něco udělat pro zlepšení situace, udělejte to, jinak nechte být a nedovolte aby Vás to deprimovalo.


9 - Působit potěšení ostatním

  Dělat něco, co pomůže někomu jinému, být šťastný, je jedním z nejlepších způsobů, jak prožít štěstí. Naučte se rozlišovat mezi neupřímným lichocením a upřímným rozdáváním radosti. Zjistěte, co mají ostatní skutečně rádi, a dělejte to. Ty nejmenší maličkosti často znamenají nejvíc.


10 - Čas

  Mnoho lidí musí mít něčím vyplněn každý moment, protože mají strach přestat a nic nedělat. Jestli jste právě takový člověk, udělejte si jednou za čas na několik minut přestávku a dovolte si snít s otevřenýma očima. Uvidíte, že se svět nezboří. Později si nechte celý den nenaplánovaný a uvidíte, co se stane. Jestliže se Vám do mysli plíží stíny, když jste nečinný, můžete jim alespoň čelit přímo a naučit se je zahánět.


11 - Nuda

  Chronická nuda je obvykle projevem deprese. Činnost zažene všechny druhy strachů. Jediný způsob je začít pomalu a utkat se s těmi strachy, s jedním po druhém. Nic hrozného se nestane a možná zjistíte, že jsou pouze úzkostmi z toho, že byste mohli být úspěšní!


12 - Život

  Máte jenom jeden život, je na Vás, abyste ho využili a prožili radostně. Nikdo Vám nic nedluží. Můžete se rozhodnout - těšit se z toho, co máte, a hrát svými kartami výhodně, anebo můžete dovolit, aby Vás věci stáhly tak hluboko dolů, až budete mít pocit, že nic nemá cenu. Mnoho lidí zjistilo, že jakmile se jedny dveře zavřou, otevřou se jiné....a dovolí Vám, abyste je hledali.


kartářka Sandra


Výklad karet - Sandra

Zobrazit detail: Baterie Sanyo Eneloop AAA 750mAh (4 ks)

Baterie Sanyo Eneloop AAA 750mAh (4 ks)

za

249 Kč
Tarot zdarma


Výklad karet - SandraWebZdarma.cz